طراحی

کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

طراحی و اجرا کابینت ام دی اف ، ممبران ، های گلاس و دکوراسیون داخلی ، مصنوعات چوبی

طرح های تبلیغاتی برای صنف کابینت و دکور

کارت ویزیت برای مغازه دکوراسیون داخلی و کابینت

کارت ویزیت برای مغازه دکوراسیون داخلی و کابینت

ویزیت کارت کابینت سفید طلایی

ویزیت کارت کابینت سفید طلایی

کابینت های گلاس سفید طلایی

کابینت های گلاس سفید طلایی

بنر بیلبورد کابینت آشپزخانه MDF HDF HIGlass

بنر بیلبورد کابینت آشپزخانه MDF HDF HIGlass

تبلیغات کابینت نئوکلاسیک

تبلیغات کابینت نئوکلاسیک

دانلود لایه باز کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

دانلود لایه باز کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

طرح لوگو کابینت سازی و دکوراسیون

طرح لوگو کابینت سازی و دکوراسیون

طرح لایه باز رایگان کابینت سفید طوسی طلایی

طرح لایه باز رایگان کابینت سفید طوسی طلایی

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت با طراحی اختصاصی برای صنف کابینت

قیمت کابینت آماده

قیمت کابینت آماده

طرح سفید برای روکش کابینت های آشپزخانه

طرح سفید برای روکش کابینت های آشپزخانه

طراحی و ساخت کابینت و صنایع دکوری

طراحی و ساخت کابینت و صنایع دکوری

کارت ویزیت برچسب کابینت

کارت ویزیت برچسب کابینت

cabinet business card

cabinet business card

پوستر دکوراسیون داخلی

پوستر دکوراسیون داخلی

طراحی و چاپ تراکت کابینت سازی میلاد

طراحی و چاپ تراکت کابینت سازی میلاد

برای سفارش چاپ تراکت رنگی گلاسه اینجا کلیک کنید

طرح خاص کارت ویزیت کابینت mdf

مدل کابینت mdf

 

قیمت کابینت وکیوم های گلس

قیمت کابینت وکیوم های گلس

طراحی لوگو برای کابیت و دکوراسیون

طراحی لوگو برای کابیت و دکوراسیون

ساخت کابینت ممبران سفید

ساخت کابینت ممبران سفید

 

ایران کابینت

ایران کابینت

 

طرح جدید کارت ویزیت کابینت

طرح جدید کارت ویزیت کابینت

طرح رایگان کارت ویزیت کابینت

kart vizit kabinet

کارت ویزیت کابینت

کارت ویزیت کابینت

۴۰+ طرح کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون داخلی

 

۱۰ نوع مختلف کابینت آشپزخانه که دوست دارید

کارهای زیادی در طراحی آشپزخانه انجام می شود. شیر آب ، نور و دکوراسیون همه قطعاتی از معمای یک آشپزخانه عالی است – هیچ جزئیاتی خیلی کوچک نیست. اما در حالی که در آشپزخانه شما قطعات کوچکتر برای مشاهده وجود دارد ، قسمت بزرگی از اتاق – کابینت آشپزخانه را فراموش نکنید.

در هنگام طراحی یا بازسازی آشپزخانه شما ، کابینت ها نقش مهمی در بالا بردن فضای داخلی دارند. نوع کابینتی که انتخاب می کنید به خوبی در مورد طراحی آشپزخانه شما صحبت می کند و مناسب ترین انتخاب مبلمان و لوازم آشپزخانه برای آشپزخانه است که مکمل کابینت شما باشد. حال ، سوالی که ممکن است از خود بپرسید این است که “چرا کابینت ها بخش قابل توجهی از آشپزخانه من هستند؟” به این دلیل که معمولاً اولین چیزی که مردم هنگام ورود به آشپزخانه متوجه آن می شوند ، این است.

انواع کابینت

بدون کابینت ، آشپزخانه شما از نظر عملکرد ناقص است زیرا به شما امکان می دهد مواد غذایی مانند ادویه جات ، مواد غذایی و ظروف آشپزخانه مانند مجموعه بشقاب ها ، کاسه ها ، و دسته های قاشق ، چنگال ، چاقو و غیره را ذخیره کنید. به عبارت دیگر ، کابینت به شما کمک می کند تا از همه چیز مرتب و منظم است. بنابراین منطقی است که در کابینت های آشپزخانه راحت و شیک سرمایه گذاری کنید که دارای درهای یکسان خوبی هستند.

به خاطر داشته باشید که نمای بیرونی درب کابینت آشپزخانه شما اولین چیزی است که مورد توجه دیگران قرار می گیرد و بنابراین ، شما باید کابینت های آشپزخانه تهیه کنید که دارای درب های بسیار زیبایی هستند.

شما احتمالاً کابینت هایی را در خارج از خانه خود مشاهده کرده اید که دوست دارید در آشپزخانه خود قرار دهید. اما ، قبل از اینکه تصمیم بزرگی برای نصب کابینت های جدید بگیرید ، مطمئن شوید که انواع مختلف کابینت را می شناسید ، که همه گزینه های زیبایی هستند.

 

۱. Shaker شِیکِر

متداول ترین سبک کابینت امروزی سبک Shaker است. سبک Shaker از پنج قطعه صفحه تخت تشکیل شده است ، یک قاب با چهار قطعه و با یک صفحه مرکزی تخت به عنوان قطعه پنجم ایجاد می کند. HGTV توضیح می دهد که این یک روند محبوب به دلیل ظاهر ساده و کلاسیکی است که به طراحی سنتی یا معاصر ارائه می دهند.

کابینت های شیکر دارای چندین ویژگی علامت تجاری از جمله درب های تخته ای با قاب های ریل ، ساختار محکم با چوب با کیفیت و طرح های سودمند هستند. وقتی نوبت به مواد مورد استفاده برای کمدهای آشپزخانه به سبک شاکر می رسد ، بیشتر اوقات می بینید که آنها از چوب های آمریکایی با کیفیت بالا تهیه می شوند ، به خصوص آنهایی که به طور سنتی در شمال شرقی ایالات متحده یافت می شوند. برخی از چوب هایی که معمولاً برای کابینت های شیکر استفاده می شود ، گیلاس ، افرا ، درخت گل مینا و بلوط چهارماهه ای است.

در های کابینت شِیکِر

درهای کابینت به سبک شیکر در حال حاضر بیشترین جستجو در این بازار را دارند. دلایل مختلفی در پشت محبوبیت آنها وجود دارد. شماره یک این که فوق العاده همه کاره هستند زیرا در یک طیف گسترده ای از رنگ ، اندازه ، طرح وجود دارند. با توجه به اندازه ها و طرح های متنوع آنها به راحتی می توانند در هر کابینتی جا بگیرند و مکمل هر طرح آشپزخانه باشند.

لطفا توجه داشته باشید که کابینت های شیکر از پنج قطعه صفحه تخت تشکیل شده است . که چهار پنل قاب درب را تشکیل می دهد در حالی که پنجمین قسمت درب مرکز را تشکیل می دهد. تمام این پنج صفحه از الوار ساخته شده اند که ذاتاً خاصیت عایق بندی دارند.

کابینت های شیکر علاوه بر درب های روکش دار و براق ، دارای بسیاری از ویژگی های دیگر علامت تجاری نیز هستند. به عنوان مثال ، این درهای کابینت به دلیل قاب های ریل محکم و محکم بسیار مورد تحسین قرار می گیرند. این قاب ها معمولاً از نوع عالی چوبی ساخته می شوند که طبیعت آنها را بسیار مقاوم می کند.

درب های کابینت شیکر از لحاظ مینیمالیسم بسیار ظریف و بسیار ظریف هستند . به همین دلیل انتخاب اصلی ترین صاحبان خانه های مدرن است. این درهای کابینت به دلیل سادگی و ظرافت آنها در هر نوع فضای داخلی چه سنتی و چه معاصر به خوبی کار می کنند.

 

طراحی و چاپ کارت ویزیت و کاتالوگ کابینت و صنایع چوبی دیزاین

 

۲. Louvered لُوورد

کابینت های آشپزخانه لوور دار دارای لت های چوبی افقی و همچنین برچسب قیمت سنگین هستند. کابینت های لوور دار با طرحی که به طور معمول روی پنجره ها ، قطعات مبلمان و درهای داخلی دیده می شود ، سبک منحصر به فردی به کابینت آشپزخانه می بخشد.

Houzz توضیح می دهد ، کابینت های لوور دار برای فضاهایی که به تهویه نیاز دارند بسیار مناسب هستند زیرا بیشتر درب های لوور دار بین هر تخته سنگ فاصله دارند. این نکته را بخاطر داشته باشید که به دنبال درهای کابینت نزدیک رادیاتور ، کابینت شربت خانه یا کابینت خشک کن لباس در رختشویخانه هستید.

به طور معمول کابینت های آشپزخانه آجر دار دارای ملافه های چوبی عمودی و افقی هستند که امروزه یک طراحی زیبا و مدرن به حساب می آیند. آنها برای صاحبان خانه هایی که به دنبال سبک زیبا و در عین حال کاربردی کابینت آشپزخانه هستند ایده آل هستند. بهترین قسمت این است که این سبک فقط به کابینت آشپزخانه محدود نمی شود. در واقع ، قبل از اینکه به سبک درب کابینت آشپزخانه محبوب تبدیل شوند ، ابتدا در پنجره های اتاق / آشپزخانه و قطعات مبلمان دیده می شدند.

درب کابینت لُوور

به گفته متخصصان ، درب کابینت آجیل برای فضاهایی که به تهویه نیاز دارند ایده آل است زیرا درب های لوور دار دارای فضاهای بین دال های خود هستند. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که این نوع کابینت ها را در نزدیکی دستگاه خشک کن ، رادیاتور یا کابینت انبار نصب نکنید.

اکثر درهای کابینت آهکی بصورت سفارشی طراحی شده اند بنابراین خریداران علاقه مند می توانند در مورد اندازه ، رنگ و طرحی که می خواهند درب کابینت آنها باشد ، بحث و تبادل نظر کنند. کابینت های لوور دار با بهترین کیفیت با استفاده از ابزار CNC ساخته می شوند و به زیبایی روی قاب نصب می شوند که باعث می شود کابینت مناسب و بدون جغجغه به نظر برسد.

هنگام سرمایه گذاری در کابینت های آجیل دار ، صاحبان خانه می توانند در کابینت های باز شونده یا روتختی سرمایه گذاری کنند. تفاوت این دو در این واقعیت نهفته است که سبک لوور باز شده فضای بیشتری در داخل ملاقه ها دارد در حالی که در کابینت های بسته بندی شده آجر ، فضای به سختی قابل توجه است. در این دو نوع می توانید سراغ کابینت های عمودی بروید یا کابینت های افقی. بیشتر صاحبان خانه وقتی می خواهند در کابینت آشپزخانه خود قد و عمق داشته باشند خطوط عمودی را انتخاب می کنند. اما این تمام نیست.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت فرش فروشی

بسیاری از شرکت ها گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهند که به مشتریان امکان می دهد درب کابینت مناسب را تهیه کنند ، دقیقاً مطابق با نیازها و تنظیمات آنها. درهای کابینت لوور دار یکی از آن نوع است که هم برای کابینت آشپزخانه مسکونی و هم تجاری ایده آل است.

 

طرح های لایه باز کارت ویزیت کابینت

 

۳. Flat-Panel or Slab صفحه تخت یا اِسلب دال

درب کابینت صفحه تخت آشپزخانه که به عنوان درب کابینت “دال” نیز شناخته می شود ، ساده اما شیک است. سبک کابینت آشپزخانه صفحه تخت خطوط سخت و فرم مینیمالیستی را ارائه می دهد و فاقد هرگونه جزئیات گران قیمت است. ظاهر ساده کابینت صفحه تخت ، آن را کاملاً مناسب آشپزخانه های مدرن و مدرن کرده است.

کابینت های صفحه تخت را می توان به روش های مختلفی ساخت. به گفته صنوبر ، یکی از ویژگیهای ثابت این سبک این واقعیت است که درهای دال هیچ قاب ندارند. در عوض ، آنها به راحتی اسلبهای جامدی هستند و نام آنها را منعکس می کنند.

در کابینت اِسلب دال

اسلب درب کابینت آشپزخانه از چند روش قابل طراحی است و طراحی خاص قیمت کابینت را حکم می کند. با این حال ، تمام درهای دال دارای یک ویژگی مشترک هستند – یعنی قاب ندارند. آنها به سادگی صفحات جامد هستند. این کابینت ها به دلیل زیبایی مینیمالیستی که دارند بسیار مورد توجه صاحبان خانه های مدرن هستند.

برای داشتن بالاترین کیفیت ظاهری ، به دنبال درهای آشپزخانه با تخته سنگ در چوب جامد بروید ، زیرا آنها جامد و مقاوم هستند. اما اگر به سمت مقرون به صرفه تری متمایل هستید ، پیشنهاد می کنیم MDF (تخته خرده چوب) با ساختار ترمو فویل سفید را در نظر بگیرید.

شما می توانید درهای کابینت اسلب را در بسیاری از سبک ها پیدا کنید ، و برخی از آنها در زیر بحث شده است:

کابینت های آشپزخانه با های گلاسHigh Gloss

 

انواع مدل کابینت آشپزخانه

انواع مدل کابینت آشپزخانه

اتمام کار می تواند تأثیر چشمگیری در چشم انداز نهایی کابینت آشپزخانه شما داشته باشد ، و در اینجا است که استفاده از کابینت های آشپزخانه با براقیت بالا آغاز می شود. کابینت های اکریلیک با براقیت بالا ، صرف نظر از مواد کابینتی که انتخاب می کنید ، ظاهر واضح و تمیزتری دارند.

آنها به جای آشپزخانه های سنتی ، به یک آشپزخانه مدرن اضافه می شوند و به طور کامل براق و بزرگ به نظر می رسند. یکی از بزرگترین مزایای کابینت های آشپزخانه با براقیت بالا این است که نظافت را آسان می کنند. هرگونه آلودگی یا لکه فقط با یک بار شستشو به راحتی پاک می شود.

Brightly-Hued Cabinets کابینت های روشن

در بیشتر مواقع ، درهای کابینت اسلب یا از چوب طبیعی یا سنگ مرمر ساخته می شوند. اما برای یک تغییر ، صاحبان خانه می توانند کابینت هایی را انتخاب کنند که دارای رنگ آمیزی جسورانه یا چشمگیر در رنگ هایی مانند قرمز داغ ، سیاه یا بنفش باشند. این رنگ ها تمایل دارند که ظاهری منحصر به فرد و غیرمعمول به کل کابینت آشپزخانه بدهند.

Natural Hardwood Maple کابینت های چوب طبیعی افرا

این یک ظاهر کلاسیک درب کابینت است که اتمام چوب های طبیعی را با یک پوشش رنگی برجسته به نمایش می گذارد. اگر به دنبال چیزی در ترکیب با چوب افرا هستید ، به دنبال فولاد ضد زنگ بروید زیرا بیشتر صاحبان خانه این را ترجیح می دهند.

یک مشکل رایج درب های اسلب ، تاب دادن مواد است. با این حال ، این نگرانی است که در همه روش های ساختمانی دیده نمی شود. اگر سازندگان باتجربه و با کفایت این درهای کابینت را تولید کنند ، اطمینان حاصل می کنند که ماده ای که انتخاب می کنند در شرایط عادی هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند. چوب سخت ، اگر به درستی با رنگ یا لکه درزگیر شود ، تاب نمی خورد. درهای کابینت هسته ای تخته سه لا و MDF خام نیز تا زمانی که پوشش ترموفیلی آن قرار داشته باشد ، از دام تاب نخواهند داد.

۴. کابینت های توکار

دقیقاً همانطور که از اسم آنها پیداست ، کابینت های سبک توکار از یک درب توکار ساخته شده اند که در داخل قاب کابینت قرار گرفته اند و نه در خارج از قاب مانند درب های کابینت معمولی. به گفته هواز ، هر درب با استفاده از اندازه گیری های فوق العاده دقیق طراحی و ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که چوب در داخل قاب قرار دارد و به درستی باز و بسته می شود.

کابینت و کشوی آشپزخانه اینسته از گرانترین کالاهای موجود در بازار است اما ظاهر کلاسیک آنها می تواند سالها طول بکشد. برای ایجاد کابینت های سفارشی با درج های مهره ای یا بدون مهره ، شخصی سازی کابینت اینست آسان است. طبق گفته استاد مارک ، ساخت ورقه های مهره ای در داخل درب کابینت تعبیه شده است. این جزئیات لبه با مهارت خوب فراهم می کند.

در کابینت توکار

همانطور که از نام آن برمی آید ، درب کابینت های توکار با یک مجموعه درب توکار ساخته می شوند که در داخل قاب کابینت قرار دارد. این با کابینت های معمولی که معمولاً درهای داخلی در خارج از قاب دارند تفاوت دارد. کارشناسان می گویند که هر درب کابینت دقیق و دقیق طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که چوب به خوبی درون قاب قرار گرفته و کاربر در باز و بسته شدن درب هیچ مشکلی پیدا نمی کند.

کابینت های آشپزخانه داخلی به دلیل سبک مدرن و ابتکاری خود ، یکی از گرانترین درهای کابینت امروزی بازار هستند. این لولاها به جای لولاهای پنهان که معمول ترین سبک درب کابینت است ، دارای لولا هستند. در حالت ایده آل ، این درهای کابینت به هر درب نیاز به دو لولا دارند. به همین دلیل ، ممکن است هزینه کلی درهای کابینت داخلی اضافه شود. در حالی که آنها یک سرمایه گذاری سنگین هستند ، اما نباید مانع دریافت یکی از آنها شوید زیرا این نوع درب کابینت آشپزخانه می تواند سالها دوام داشته باشد.

با استفاده از کابینت های داخلی ، خریداران می توانند شخصی سازی این کالا را در نظر بگیرند. بسیاری از شرکت های تولیدکننده داخلی ، این فرصت را به مشتریان خود می دهند که کابینت های سفارشی را در نظر بگیرند و گزینه هایی را انتخاب کنند که یا به دنبال مهره های مهره دار یا غیر مهره باشند.

 

کارت ویزیت کابینت ممبران

طراحی و چاپ تراکت و کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

 

های گلاس کابینت سفید

های گلاس کابینت سفید

۸ بهترین تولید کنندگان کابینت آشپزخانه

در یک بازسازی کامل آشپزخانه ، انتخاب کابینت های جدید بخش اصلی روند برنامه ریزی و حتی بیشتر بودجه است. در حالی که اشتیاق برای صرفه جویی در هزینه بسیار زیاد است وقتی صحبت از کابینت آشپزخانه می شود ، اما لازم به یادآوری است که کابینت ها بیشترین کاربرد را در بین عناصر آشپزخانه دارند و بنابراین شما باید کابینت هایی را انتخاب کنید که هم جذاب باشند و هم بادوام. و سخت کوش

اگرچه بهترین راه برای بدست آوردن دقیقاً آنچه می خواهید استخدام یک سازنده کابینت سفارشی سطح بالا برای ساخت و نصب کمد های خود است ، اما این می تواند از نظر نجومی گران باشد. در عوض بیشتر ما کابینت را از تولید کننده کابینت های مونتاژ شده یا RTA (آماده مونتاژ) خریداری می کنیم. اما این هم انتخاب ساده ای نیست. از آنجا که این یک بازار رقابتی با پتانسیل پاداش فراوان است ، سازندگان و خرده فروشان کابینت آشپزخانه اغلب برای لحظه ای شکوفا می شوند ، سپس به همان سرعت از بین می روند.

 

بهترین تولید کننده کارت ویزیت کابینت در جهان کدام ها هستند؟

تولید کنندگان کابینت آشپزخانه اغلب بر اساس نحوه سفارش و ساخت کابینت طبقه بندی می شوند:

کابینت های مونتاژ شده

به عنوان جعبه های کابینت مونتاژ شده با کشوها ، درها و سخت افزار ساخته شده اند. آنها در جعبه های بزرگ حمل می شوند و کابینت ها به سادگی از جعبه بیرون کشیده و نصب می شوند. این کابینت ها در تعداد و اندازه های مختلف سهام تولید می شوند ، اما تهیه کابینت های مخصوص برای ساخت فضاهای منحصر به فرد معمولاً غیرممکن است ، همانطور که می توانید با کابینت های سفارشی واقعی.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت آژانس مسافرتی

کابینت های آماده مونتاژ

دقیقاً مانند کابینت های مونتاژ شده هستند ، اما با قطعات شکسته و بسته بندی شده در جعبه های تخت حمل می شوند. خریدار باید اینها را در محل جمع کند. گرچه این کار زیاد به نظر می رسد ، کابینت های RTA کاملاً ارزان تر و هزینه حمل و نقل بسیار کمتر است.

کابینت های نیمه سفارشی

در اصل کابینت هایی هستند که از قبل مونتاژ می شوند ، اما آنها با گزینه های بسیار متنوع و متنوعی ارائه می شوند. شما ممکن است ده ها گونه مختلف چوب ، رنگ لکه و سبک درب را انتخاب کنید. اینها گران ترند ، اما شما گزینه های بسیار بیشتری نسبت به کابینت های استاندارد از پیش مونتاژ شده دارید.

تولید کنندگان کابینت سفارشی

هر کابینت را به اندازه و سبک دقیق شما مشخص می کنند. کابینت سفارشی معمولاً توسط صنعتگران محلی ساخته می شود ، اما برخی از شرکت های ملی هستند که در ساخت و حمل این کابینت ها تخصص دارند.

 

۱۰ تولید کننده برتر کابینت در ایران و جهان

در اینجا ۱۰ تولید کننده و تأمین کننده کابینت آورده شده اند که حداقل برای مدت یک دهه در این تجارت حضور پررنگی داشته اند و هم از نظر کیفیت محصولات خود و هم از نظر رضایت مشتری در دراز مدت مورد توجه قرار می گیرند.

 • Kraftmaid
 • Merillat
 • Snaidero USA
 • IKEA
 • All Wood Cabinetry, from Ideal Cabinetry
 • Porcelanosa
 • CliqStudios
 • RTA Cabinet Store
 • Canyon Creek Cabinet Company
 • Astrokraft Cabinetry

 

Kraftmaid Cabinetry

Kraftmaid نامی است که به واسطه کابینت های چوبی جامد و کیفیت باورنکردنی بسیار در صنعت شناخته شده است. تولید کننده کابینت آشپزخانه برترین تولید کننده در صنعت برای ساخت کابینت آشپزخانه با بهترین کیفیت است. آنها چندین محصول را ارائه می دهند و همه آنها نمونه ای از کیفیت و طراحی قوی هستند.

افرادی که به کابینت های کلاسیک احتیاج دارند ، باید مجموعه محصولات Kraftmaid را بررسی کنند. کابینت های نیمه سفارشی توسط Kraftmaid به دلیل کیفیت و حاشیه طراحی در بین صاحبان خانه مشهور هستند. مردم به دنبال کابینت آشپزخانه کلاسیک هستند و Kraftmaid انتخاب مناسب است. این نام تجاری به دلیل تعهد به تولید کیفیت ، در لیست ما و صنعت رتبه اول را دارد.

 

Merillat

این نیز یک رقابت عالی برای Kraftmaid است و موقعیت مشابهی دارد. Merillat یک شرکت مستقر در میشیگان است که طرح آشپزخانه شما را تغییر می دهد و همچنین سبک را تقویت می کند. ممکن است در خط کابینت آنها گزینه های کمتری وجود داشته باشد ، اما سبک بی عیب و نقصی است. این شرکت مستقر در میشیگان در معرفی کابینت های چوبی جامد همراه با سبک و طراحی باورنکردنی بسیار بهتر از هر شرکت محلی دیگری است.

Merillat یک انتخاب مقرون به صرفه برای صاحب خانه است که باید با بودجه کافی بماند. حتی اگر گزینه های محدودی وجود دارد ، شما هنوز هم می توانید از طراحی کابینت آشپزخانه بی عیب و نقص و مقرون به صرفه مطلع شوید.

شاید طراحی های آزمایشی زیادی وجود نداشته باشد ، اما می توانید طرح های کلاسیک و واقعی را در مجموعه آنها بررسی کنید. در مقایسه با سایر تولیدکنندگان کابینت محلی ، Merillat را به عنوان گزینه ای مقرون به صرفه تر می دانید.

 

Ikea ایکه‌آ

چه کسی نام IKEA را نمی داند برای تهیه کابینت ها و قفسه های نیمه آماده و آسان مونتاژ اولویت بیشتر صاحبان خانه است. هنگام تهیه کابینت و قفسه های آنها مانند تولیدکنندگان محلی یا سفارشی ، نیازی نیست که صبر کنید تا IKEA را تهیه کنید. بهترین مزیت تهیه کابینت آشپزخانه از Ikea این است که می توانید آنها را از فروشگاه آنها تهیه کرده و یا بصورت آنلاین سفارش دهید. همچنین ، آنها یک وانت فوری دارند ، که یک انتخاب عالی برای افرادی است که راه حل های سریع می خواهند. اما ممکن است مجبور شوید در زمینه طراحی و سبک سازش کنید زیرا کابینت های IKEA و سایر لوازم جانبی طراحی مشابهی دارند و تغییرات زیادی ندارند. گاهی اوقات ممکن است مونتاژ کابینت ها توسط IKEA کمی مشکل باشد ، اما نکته خوب این است که راهنمای کامل را با آن دریافت می کنید.

کارت ویزیت کابینت IKEA

کتابچه راهنمای کاربر موجود با محصولات IKEA همچنین یک نجات دهنده است. فروشگاه IKEA به دلیل تولید کالاهای باکیفیت ، نه تنها کابینت بلکه خیلی موارد دیگر ، مشهور است. همچنین کابینت ها در مقایسه با گزینه های فوق بسیار مقرون به صرفه ترند. در فروشگاه IKEA که یک فروشگاه آجر و ملات است ، می توانید کابینت ها و سایر لوازم و لوازم آشپزخانه را پیدا کنید.

با طیف گسترده ای از محصولات موجود در IKEA ، می توانید بدون هیچ زحمتی به سرعت دست هر کالایی را بگیرید. با این حال ، نقطه ضعف کمی که دارد ، طراحی های کمتر هیجان انگیز فروشگاه IKEA است. افرادی که باید کابینت خود را درست کنند می توانند آن را از IKEA تهیه کنند.

وقتی انتظارات سبک بیشتری دارید ، IKEA ممکن است یک انتخاب مناسب نباشد.

 

Snaidero USA 

Snaidero USA یکی دیگر از تولیدکنندگان کابینت مستقر در ایالات متحده است. این یک تولید کننده سطح بالا است که به عنوان بهترین در شهر شناخته شده است. SNAIDERO USA نه تنها دارای طراحی کلاسیک است بلکه کابینت هایی را نیز ارائه می کند که بر اساس طراحی های زیبایی انجام می شوند. این تولید کننده کابینت استثنایی به دلیل نمایشگاه های گسترده در دسترس و نوآوری های فوق العاده عالی کابینت ها شناخته شده است. در کنار طراحی زیبا و زیبا ، کیفیت به دست می آید. این کابینت ها از چوب جامد ساخته شده اند و دراز مدت ارائه می شوند. این ، نه تولید کننده کابینت آمریکایی ، ارزش آن را دارد.

بیشتر طراحی های کابینت Snaidero USA ترکیبی از طراحی ایتالیایی و اروپایی است. ظرافت و نجابت اختراع باعث می شود تا آشپزخانه شما کمی زیبایی بیشتری پیدا کند. و به لذت لذت آشپزی در چنین آشپزخانه مجللی فکر کنید.

 

کارت ویزیت برند های معتبر کابینت

Procelanosa 

هنگامی که شما در مورد بهترین تولید کننده کابینت صحبت می کنید ، می توانیم بگوییم که Porcelanosa یکی است. تولید کننده کابینت Porcelanosa در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد و از آن زمان تاکنون ، برتری خود را در تولید آن نشان داده است.

وقتی به دنبال کابینت آشپزخانه به سبک اروپایی یا ایتالیایی هستید ، می دانید کجا آنها را جستجو کنید. بله حق با شماست! Porcelanosa مکان مناسبی برای یافتن کابینت های مناسب آشپزخانه شما است. Porcelanosa با بیش از ۴۰۰ نمایشگاه و همکار و نمایندگی هایی که اداره آن را بر عهده داشته است ، گزینه عالی برای هر شخص می شود.

آنها کابینت های آشپزخانه را ارائه می دهند که نه تنها مکمل آشپزخانه شما نیست بلکه از تنوع و ظاهری نیز برخوردار است. چه به کابینت آشپزخانه Majestic یا کابینت کلاسیک نیاز داشته باشید ، همه آنها را در Porcelanosa خواهید یافت.

این شرکت گسترده نه تنها کابینت آشپزخانه بلکه میزهای جلو و کاشی را نیز ارائه می دهد. تنوع و گزینه های دیگری نیز در خط تولید آنها موجود است که می توانند بیشتر مکمل آشپزخانه شما باشند.

 

 

RTA Cabinet Store

یکی دیگر از فروشگاه ها یا سازندگان کابینت ، فروشگاه کابینت های RTA است که به ظرافت معروف است. این تولید کننده کابینت کابینت مناسب آشپزخانه را به شما ارائه می دهد ، از جمله سبک کامل کابینت با پوشش. مهمترین مزیت تهیه کابینت شما از فروشگاه کابینت RTA این است که آنها تقریباً آماده جمع آوری گزینه های کابینت هستند.

برخلاف IKEA ، شما می توانید گزینه های مختلفی راجع به سبک از فروشگاه کابینت RTA دریافت کنید. افرادی که می خواهند کابینت آشپزخانه را به تنهایی نصب کنند می توانند کابینت آشپزخانه را از RTA تهیه کنند. آنها تقریباً عالی در خدمت کیفیت و رضایت مشتری بدون هیچ گونه قطعی هستند. می توانید خدمات آنها را بصورت آنلاین دریافت کنید و به فروشگاه فیزیکی آنها نیز دسترسی پیدا کنید.

 

کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون چگونه باید باشد ؟

دارای هویت برند کابینت سازی باشد. (که با تصاویر کابینت و چوب شامل می‌شود)

دارای آدرس و شماره های تماس باشد.

اگر صفحه مجازی (پیج اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری) دارد . آیدی آن درج شود.

از قرار دادن تعداد زیادی شماره تلفن همراه (بیش از ۲ خط) پرهیز کنید.

از کجا برای طراحی و چاپ کارت ویزیت کابینت سفارش دهیم؟

بصورت آنلاین میتوانید از سایت چاپداران و از بخش کارت ویزیت ها سفارش خودتون را ثبت کنید . منتظر باشید تا طراحی برای شما ارسال شود . بعد از مشاهده طرح و انجام تغییرات لازم ، متوانید طرح را تایید کنید .

بعد از تایید شما طرح به مرحله چاپ میرود . بعد از چاپ و انجام پروسه آن ، سفارش برای شما ارسال میگردد . (برای تهران با پیک و برای شهرستان با پست و تیپاکس.)

 

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه برای مطلب “کارت ویزیت کابینت و دکوراسیون

 1. کابنت و دکوراسیون داخلی گفت:

  طرح هایی که برای نمونه کارت ویزیت کابینت سازی قرار دادید خیلی زیبا و جدید هستن ممنون

 2. کابینت سازی امیران گفت:

  لطفا علاوه بر کارت ویزیت طرح فاکتور هم برای کابینت سازی و دکوراسیون قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.