تبلیغات

کارت ویزیت گیم نت

کارت ویزیت گیم نت

طرح های کارت ویزیت گیم نت و کلوپ بازی

ایکس باکس ، پلی استیشن

طراحی و چاپ کارت ویزیت و تراکت تبلیغاتی برای گیم نت ، کلوپ ، ایکس باکس ، پلی استیشن PS5 ، XBOX

جدید ترین بازی های روز دنیا

سفارش کارت ویزیت کلوپ بازی ایکس باکس

سفارش کارت ویزیت کلوپ بازی ایکس باکس

جهت سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت برای گیم نت کلیک کنید

طرح تراکت گیم نت

طرح تراکت گیم نت

نمونه تراکت گیم نت ps5

نمونه تراکت گیم نت ps5

کارت ویزیت گیمنت game net

کارت ویزیت گیمنت

چاپ کارت ویزیت game net گیم نت

FIFA یا PES ؟

بحث درباره اینکه کدام یک از بازی های بهتر ، PES یا FIFA است ، اکنون بیش از یک دهه است که ادامه دارد . بیشتر آنها بازی قبلی را بهتر از کنسول ها می دانند. با این حال ، در طول چند سال گذشته ، بحث متعادل تر شده است. PES بارها و بارها توانسته است با توجه به فروش و توجه به جزئیات . به ویژه در بازار موبایل ، از غول جهانی EA جلوگیری کند.

در این مقاله ، نسخه PC و کنسول امسال هر دو بازی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم . دلایلی را پیدا می کنید که چرا گیمرها E-football PES21 Konami را به FIFA21 محبوب تر ترجیح می دهند.

 

طرح کارت ویزیت گیم نت

چرا PES محبوب تر از FIFA است؟

۱. مجوزها:

حتی قبل از اینکه گیمرها انتخاب کنند کدام محصول را انتخاب می کنند ، این مجوزهای بازی ها هستند. که قبل از هر چیز توجه آنها را جلب می کنند. کمبود مجوزهای کونامی در سالهای اخیر یکی از بزرگترین دلایل فروش راکد آن بوده است و برای جبران این امر ، مجوز EURO20 به PES20 امسال اعطا شده است . که به شما اجازه می دهد تمام بازیکنان تیم ملی و نشان ها را تحت لوای آن بازی کنند. بعلاوه ، تیم های مختلف در PES به دلیل نداشتن مجوز ، نام های عجیب و غریب داشتند ، از جمله نامیدن یوونتوس با نام Piemonte Calcio . در حالی که تیم های مرسی ساید به ترتیب با پیراهن های خانگی خود Merseyside Red و Blue نامیده می شدند. امسال PES موفق شده است حق استادیوم و تیم های مختلف تیم های مختلف مانند آث میلان ، اینتر ، یوونتوس ، منچستر یونایتد و بارسلونا را بخرد.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  نمونه کارت ویزیت بیمه

واقعیت این است که FIFA هنوز مجوزهای بالاتر – و به خصوص – مخصوصاً برای رویدادهای آرزو مانند قهرمانان یوفا و لیگ های اروپا را دارد. با این وجود PES به سرعت در حال پیشرفت است و این دسته های بعدی هستند که نشان می دهند چرا گیمرهای جدی آن را به FIFA ترجیح می دهند.

۲. گیم پلی و گرافیک:

به سراغ جنجال بازی ها می رویم ، تقریباً نیم دهه است. که گیم پلی بازی PES واقع بینانه تر است. فیزیک توپ بهتر است و توجه به جزئیات با توجه به رفتار و حرکات بازیکنان کاملا نابغه است! چه کنترل یوهان کرایف و دیگو مارادونا ، چه فقط خم کردن توپ مانند دیوید بکهام ، بازیکنان رفتار می کنند ، می دوند ، دریافت می کنند و شلیک می کنند دقیقاً مانند تماشای آنها.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت مشاور املاک

از نظر گرافیکی ، PES بهتر است . استادیوم های منفرد بیشتری را ارائه می دهد . جزئیات مربوط به صندلی ها و جو را همراه با چهره های واقع بینانه بازیکن ارائه می دهد. نمی توان گفت که فقط آن دسته از گیمرها هستند که احساس بازی از نوع بازی ویدیویی FIFA را دوست دارند . این باعث می شود فروش بیشتری داشته باشد.

۳. افسانه ها:

این بحث می تواند ادامه داشته باشد و ادامه یابد. در حالی که فیفا افسانه هایی مانند پله و زین الدین زیدان دارد ، PES بکهام و مارادونا را دارد . در حالی که بیشتر افسانه های جریان اصلی دیگر در سیستم عامل ها به اشتراک گذاشته شده اند. بعلاوه ، برای جذابیت بیشتر PES ، کونامی اخیراً مجوزهای زیادی از جمله جوایز از دست رفته لیورپول برای استیون جرارد ، مایکل اوون و ژابی آلونسو را کسب کرده است. آنها همچنین کریستین چیوو ، فرانک لمپارد ، کاکا و شونسوکه ناکامورا را در کنار افسانه های دیگری مانند فرانکو بارسی و فرانک رایکارد دارند.

 

در پایان ، اگرچه FIFA مطمئناً امسال فروش بیشتری نیز به دست خواهد آورد . اگر بگوییم این بازی بهتر است ، صحیح نخواهد بود و تنها زمان لازم است که تعداد بیشتری از بازیکنان این واقعیت را تشخیص دهند!

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.