طراحی

کارت ویزیت گل فروشی

کارت ویزیت گلفروشی

کارت ویزیت گل فروشی ، چگونه باید باشد ؟ از چه رنگ ها و طرحی باید استفاده شود؟

چگونه در ۵ دقیقه کارت ویزیت برای مغازه گلفروشی ، سفارش دهیم؟

پاسخ همه این سوالات و بیش از ۲۰ مدل طرح کارت ویزیت برای گل فروشی در ادامه این مقاله

 

 

ویزیت کارت گل آپارتمانی

ویزیت کارت گل آپارتمانی

طرح کارت ویزیت گل فروشی

طرح کارت ویزیت گل فروشی

دانلود طرح لایه باز گل فروشی

دانلود طرح لایه باز گل فروشی

سفارش کارت ویزیت گل فروشی

سفارش کارت ویزیت گل فروشی

طرح خاص برای تبلیغات گل فروشی

تراکت تزئین ماشین عروس گلفروشی

تراکت تزئین ماشین عروس گلفروشی

طراحی کارت ویزیت گل آرایی

طراحی کارت ویزیت گل آرایی

تراکت تبلیغاتی گلفروشی تهران

تراکت تبلیغاتی گلفروشی تهران

کارت ویزیت گل و گیاه آپارتمانی

کارت ویزیت گل و گیاه آپارتمانی

تبلیغات فروشگاه گل در تهران

تبلیغات فروشگاه گل در تهران

طرح لایه باز کارت ویزیت گلفروشی

طرح لایه باز کارت ویزیت گلفروشی

نمونه کارت ویزیت فروشگاه گل

نمونه کارت ویزیت فروشگاه گل

کارت ویزیت گل و گیاه

کارت ویزیت گل و گیاه

چگونه یک فروشگاه گل راه اندازی کنیم

اگر علاقه مند به راه اندازی یک فروشگاه گل هستید، اولین قدم این است که در مورد تجارت گل فروشی بیشتر بدانید. اگر در طراحی گل ماهر هستید، مهارت های بین فردی قوی و حس تجاری خوبی دارید، افتتاح یک فروشگاه گل می تواند آینده خوبی برای شما باشد. برای باز کردن فروشگاه خود، برنامه، مأموریت و ساختار کسب و کار خود را توسعه دهید.

آشنایی با صنعت گل فروشی

مهارت های طبیعی مورد نیاز یک گل فروش را داشته باشید.

گل‌فروشان نه تنها عاشق کار با گل‌ها و گیاهان هستند، بلکه باید به جزئیات و استعداد خلاقانه نیز توجه داشته باشند. شما باید با دستان خود خوب باشید و از نظر بدنی آماده باشید.
به داشتن مهارت های بین فردی خوب کمک می کند. بخش خرده‌فروشی کسب‌وکار شما به این معناست که با مشتریانی که برای خرید گل وارد می‌شوند سروکار خواهید داشت.
گل آرایی برای عروسی ها و مراسم خاکسپاری اغلب در مواقع استرس زیاد انجام می شود، جایی که احساسات نزدیک به سطح هستند. شما باید بتوانید در شرایط سخت کمک کننده، دیپلماتیک و عملی باشید.

حرفه گل فروشی را یاد بگیرید.

برای یادگیری حرفه گلفروشی، می‌توانید یک برنامه کالج محلی را طی کنید یا با کارآموزی در یک گلفروش یاد بگیرید. برخی از کالج های محلی دارای برنامه های صدور گواهینامه در طراحی گل هستند، اما برای کار به عنوان گل فروشی نیازی به اعتبارات دانشگاهی وجود ندارد.[۱]
کار کردن برای یک گل فروشی در حالی که در کالج تحصیل می کنید، راه خوبی برای بهره مندی بیشتر از آموزش است.
اگر گلفروش هیچ شغل یا کارآموزی برای چیدمان گل ندارد، می‌توانید کار پاره‌وقت نظافت مغازه یا سایر کارهای غیر ماهر را در نظر بگیرید تا حسی از نحوه کار یک مغازه پیدا کنید.

آموزش در حین کار را در نظر بگیرید.

کار کردن برای گلفروشی کارآمدترین راه برای یادگیری مهارت‌هایی است که نیاز دارید، زیرا فشارها و پاداش‌های داشتن مغازه خود را از نزدیک یاد خواهید گرفت. علاوه بر این، احتمالاً اقدامات صرفه جویی در هزینه و اسرار طراحی گل را یاد خواهید گرفت که در برنامه های کالج جامعه یافت نمی شوند.[۲]
کسی که در زمینه طراحی گل کار می کند معمولاً در مورد آخرین روندهای صنعت گل به روزتر است در مقایسه با افرادی که درگیر آن بیشتر آکادمیک بوده است.
اگر قصد دارید فروشگاه گل خود را در همان شهر، شهرستان یا ایالت باز کنید، در مورد منابع محلی و الزامات مجوز بیشتر خواهید آموخت. در حالی که هیچ الزام رسمی برای گل فروشی شدن وجود ندارد، شما باید برای مجوز کسب و کار درخواست دهید و تمام قوانین مالیاتی و ساختمانی محلی را رعایت کنید.

به خطرات و مزایای افتتاح یک فروشگاه گل فکر کنید.

کسی که مغازه گل فروشی خود را اداره می کند، باید انتظار داشته باشد که از صبح زود، از اوایل ساعت ۴:۳۰ صبح، تا پایان یک روز کاری معمولی، ۵:۰۰-۵:۳۰ کار کند. فروشگاه شما احتمالاً حداقل ۶ روز در هفته باز خواهد بود.
باید از قبل برای فصول شلوغ (معمولاً در حوالی روز ولنتاین و روز مادر) و فصل های آهسته (ژانویه و آگوست فصول آهسته ای برای صنعت گل و گیاه هستند) برنامه ریزی کنید.
اگر به فکر استخدام کارمندانی هستید، باید مطمئن شوید که آنها به خوبی آموزش دیده اند. خدمات مشتری در راه اندازی یک فروشگاه گل موفق ضروری است.

تدوین طرح کسب و کار گل فروشی

ماموریت کسب و کار خود را مشخص کنید.

اکثر مردم برای درخواست وام یک طرح تجاری می نویسند، اما حتی اگر قصد درخواست وام را ندارید، یک طرح تجاری می تواند مفید باشد. هرچه در مورد ماموریت کسب و کار خود شفاف تر باشید، ممکن است بتوانید بازاریابی، موجودی و طراحی خود را با دقت بیشتری هدف قرار دهید.[۳]
یک نمونه بیانیه ماموریت تجاری ممکن است به این شرح باشد: ‘گل های مزرعه ماری با مزارع محلی همکاری خواهد کرد تا کارگران دارای معلولیت را برای ایجاد آرایه های گل برای جامعه دریانوردی استخدام کند. ۱۰٪ از کل درآمد به سازمان های خیریه محلی برای حمایت از برنامه های مسکونی برای بزرگسالان معلول بازگردانده می شود. ‘
مثال دیگری از بیانیه ماموریت ممکن است به این صورت باشد: ‘Shazam Flowers And More خدمات تحویل را به خانه، محل کار یا عملکرد شرکت شما در منطقه مترو Tri-City در عرض یک ساعت پس از درخواست ارائه می دهد.’

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت مشاور املاک

تصمیم بگیرید که کدام نوع ساختار کسب و کار بهترین خواهد بود.

اکثر گل فروشی های جدید ساختار تجاری انحصاری را انتخاب می کنند، زیرا این ساده ترین ساختار است. ساختار کسب و کار انحصاری به این معنی است که تمام تصمیمات و مسئولیت ها مربوط به یک فرد واحد است. گزینه های دیگر عبارتند از: [۴]
شرکت تضامنی با مسئولیت محدود: شرکت تضامنی متشکل از یک یا چند شریک با مسئولیت نامحدود در قبال تمام بدهی های متحمل شده توسط شرکت تضامنی و یک یا چند شریک با مسئولیت محدود است که مسئولیت آنها به میزان سهم سرمایه او محدود می شود. مزایای تشکیل یک مشارکت این است که راه اندازی آن نسبتاً آسان است و هر یک از شرکا بخش خاصی از خطرات و سود را متحمل می شوند. نقطه ضعف این است که همه شرکا باید در مورد همه تصمیمات تجاری به توافق برسند، و تقسیم مسئولیت و سود ممکن است منجر به اختلاف نظر شود.
یک شرکت با مسئولیت محدود (LLC): یک شرکت با مسئولیت محدود یک سازمان تجاری غیر سهامی است که توسط یک یا چند شریک تجاری به نام شرکا اداره می شود که هر یک از آنها مسئولیت محدودی در قبال تعهدات قراردادی و سایر تعهدات تجاری دارند. این ساختار تجاری نسبت به مدل شرکتی یا غیرانتفاعی انعطاف پذیرتر است. مزایای یک LLC این است که از تحمل ریسک های مالی شرکت توسط هر عضو/مالک فردی جلوگیری می کند. معایب آن این است که در بسیاری از ایالت ها، LLC با خروج هر یک از اعضا منحل می شود.

چاپ کارت ویزیت گل فروشی با روکش براق

یک شرکت: یک شرکت، که گاهی اوقات C-corporation نامیده می‌شود، کسب‌وکاری است که جدا و متمایز از افراد صاحب و مدیریت کسب‌وکار است. این یک ساختار تجاری پیچیده است که برای یک کسب و کار بزرگ و تاسیس شده با چندین کارمند مناسب است. شرکت‌ها مزایای مالیاتی دارند و کارمندان بالقوه ممکن است به ساختار شرکت نگاه مثبتی داشته باشند. با این حال، برای کسی که تازه یک فروشگاه گل افتتاح می کند، مدارک لازم برای راه اندازی یک شرکت وقت گیر و پرهزینه است.
S-Corp: برای ثبت نام به عنوان s-corp، ابتدا باید به عنوان یک شرکت واجد شرایط باشید. هنگامی که به عنوان یک شرکت تاسیس شدید، ممکن است تصمیم بگیرید که ساختار خود را به یک s-corp منتقل کنید. این ساختار تجاری برای کسی که یک فروشگاه گل راه اندازی می کند توصیه نمی شود، اگرچه ممکن است یک شرکت بزرگ و تاسیس گل از این ساختار استفاده کند.

تحقیقات بازار انجام دهید.

مشتریان احتمالی شما چه کسانی خواهند بود؟ عادات آنها در خرید گل چیست و چه چیزی را بیشتر خریداری می کنند؟ تا آنجا که ممکن است اطلاعاتی را در مورد مشتریان خود (بازار) در نظر بگیرید.[۵]
چیزهایی که باید در مورد آنها فکر کنید شامل این است که بدانید گلها احتمالاً چه نقشی در زندگی مشتریان شما دارند. آیا آنها احتمالاً برای افرادی که بیمار هستند یا در حال مرگ هستند، گل می خرند؟ یا اینکه گل ها بخش مهمی از رویدادها/جشن ها/تولدهای جامعه هستند؟
به این فکر کنید که چه مشاغلی در جامعه شما هستند و گل چه نقشی در عملکرد آنها می تواند داشته باشد. به عنوان مثال، آیا رهبران صنعت در جامعه شما مرتباً در لابی ها یا کنفرانس های خود گل آرایی می کنند؟ آیا منطقه شما جایی است که عروسی های «مقصدی» در آن برگزار می شود؟ آیا رهبران شرکت به کارمندان خود گل هدیه می دهند؟
ببینید کسب‌وکارهای مختلف چقدر برای گل‌ها در شرکت‌هایشان بودجه می‌کنند و بدانید که احتمالاً چقدر برای یک گل آرایی معمولی هزینه می‌کنند.

رقبای خود را بشناسید

رقابت برای گل‌فروشی جدید شما شامل تمام موسسات خرده‌فروشی گل در منطقه می‌شود، از جمله گل‌فروشی‌های محلی، عملیات گل مزرعه، و همچنین فروشگاه‌های خرده‌فروشی بزرگ، فروشگاه‌های ‘Big Box’، مراکز خانه و باغ، خواربارفروشی. فروشگاه ها و غیره
فروش گل به طور فزاینده ای توسط موسسات آنلاین، اعم از بزرگ و کوچک ارائه می شود. فروش آنلاین گل را در تحقیقات خود بگنجانید.[۶]
راه هایی را که رقبای شما در حال رسیدن به بازارهای هدف خود هستند در نظر بگیرید و به روش هایی فکر کنید که می توانید به مشتریان مختلف دسترسی پیدا کنید یا به طور مستقیم با فروشگاه های موجود رقابت کنید. ممکن است به راه هایی فکر کنید که گل فروشی های فعلی نیازهای بازار محلی را برآورده نمی کنند و سعی کنید راهی برای رفع این نیازها پیدا کنید.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت فرش فروشی

تصمیم بگیرید که آیا ویترین فروشگاه دارید یا خیر.

اگر تحقیقات شما مشخص کند که مردم منطقه شما احتمالاً گل را به صورت آنلاین خریداری می کنند، ممکن است نیازی به سرمایه گذاری در ویترین فروشگاه نداشته باشید. مزیت این کار این است که شما مجبور نخواهید بود به پرداخت هزینه برای املاک در مناطق خرید محبوب یا استخدام یک مدیر فروشگاه تمام وقت وابسته باشید. شما برای تحویل گرفتن، دریافت موجودی، و غیره آزاد خواهید بود.[۷]
معایب آن این است که شما همچنان باید برای مکانی برای نگهداری و چیدمان گل های خود هزینه کنید، حتی اگر به صورت آنلاین بفروشید.
ممکن است جذب مشتری از طریق حضور صرفاً در فروشگاه آنلاین دشوارتر باشد.
اگر ویترین مغازه را اجاره کنید، بهترین کار را برای یافتن مکانی با دید بالا، پارکینگ خوب و ترافیک زیاد انجام خواهید داد. این بدان معنی است که اجاره شما ممکن است گران باشد.

مطمئن شوید که راهی برای کنترل دما در مکان شما وجود دارد.

مهم نیست که کجا ذخیره می کنید، باید بتوانید موجودی گل خود را در دمای ثابت ذخیره کنید. اگر دمای شما خیلی بالا یا پایین تر باشد، گل های شما ممکن است پژمرده یا چروک شوند. شما نمی توانید آنها را بفروشید.
دمای مطلوب برای نگهداری بیشتر گلها ۳۴ تا ۳۶ درجه فارنهایت (۱.۱ تا ۲.۲ درجه سانتیگراد) (حداکثر ۴۰ درجه) است.
برخی از گلها در دمای ۳۰ درجه فارنهایت (۱.۱- درجه سانتیگراد) بهترین عملکرد را دارند و در این دماها یخ نمی زنند.
گلها در رطوبت بالا بهترین حالت را دارند. رطوبت نسبی نباید کمتر از ۸۰ درصد باشد و بهتر است بین ۹۰ تا ۹۵ درصد رطوبت حفظ شود.
گل های استوایی باید در دمای ۶۰-۵۵ درجه نگهداری شوند. دمای پایین تر ممکن است به آنها آسیب برساند.

در صورت نیاز وام بگیرید.

هزینه های راه اندازی به طور قابل توجهی متفاوت است، بسته به عواملی مانند اجاره مکان، سرمایه گذاری در یخچال برای موجودی، هزینه های بازاریابی، بیمه، و غیره. شما به گلدان، تجهیزات هرس، روبان و سایر لوازم نیاز دارید.[۸]
کارشناسان توصیه می کنند برای اولین سالی که مشغول به کار هستید، حداقل ۲ تا ۳ برابر قیمت خرید خود بودجه بندی کنید.
صحبت با سازمان رایگان SCORE تحت حمایت SBA را در نظر بگیرید، که یک سازمان داوطلبانه متشکل از مدیران بازنشسته تجاری است که می توانند به شما در تعیین نیازهای کسب و کارتان کمک کنند.[۹]

تصمیم بگیرید که آیا عضو یک سرویس سیم هستید یا خیر.

اکثر صاحبان گل فروشی تصمیم می گیرند در ازای دریافت سفارشات از طریق سرویس گل مانند FTD، Teleflora و BloomNet، حق عضویت ماهانه بپردازند. این سفارش‌ها می‌توانند از هر کجای کشور باشند و حتی ممکن است در سطح بین‌المللی نیز سفارش داده شوند. به عنوان مثال، یک مشتری می تواند وارد یک گل فروشی در بروکلین شود و یک گل آرایی را برای تحویل در لس آنجلس از طریق FTD سفارش دهد. هر دو صاحب گل فروشی (کسی که سفارش اولیه را می گیرد و تحویل دهنده) بخشی از فروش را دریافت می کند.[۱۰]
در حالی که این ممکن است فروش بیشتری را به همراه داشته باشد، درصدی از هر فروش (به اندازه ۲۷٪) که به سرویس سیم پرداخت می شود به معنای سود کمتری برای صاحب مغازه کوچک است.
بسته به خدماتی که برای کار با آن انتخاب می کنید، ممکن است هزینه راه اندازی اولیه نیز وجود داشته باشد.

برای هر گونه مجوز لازم اقدام کنید.

بیشتر شهرداری ها الزام دارند که گل فروشی ها دارای پروانه کسب باشند. همچنین ممکن است لازم باشد برای مجوز فروش مجدد (که گواهینامه فروشنده نیز نامیده می شود) درخواست دهید زیرا از فروش مجدد موجودی خود مالیات بر فروش دریافت خواهید کرد. با دفاتر تجاری ایالتی و شهری محلی خود تماس بگیرید.

انواع گل مناسب دسته گل خواستگاری

کارت ویزیت گل فروشی ماشین عروس ، سبد گل خواستگاری ، تاج گل

سبد گل رز آلستر و میخک

دسته گل رز مینیاتوری و آلستر بنفش

میخک آنتوریوم

برای راهنمایی در مورد انواع کارت ویزیت و مشاوره با طراحان چاپداران کافیست با ما در تماس باشید .

۰۲۱۲۸۴۲۷۶۸۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.