چاپ

کارت ویزیت کارواش

کارت ویزیت کارواش

جدید ترین طرح های کارت ویزیت کارواش

طراحی و چاپ قبض کارواش

پس از مشاهده کامل طرح های موجود در این صفحه برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره تماس چاپداران : ۰۲۱۲۸۴۲۷۶۸۸

 

طرح جدید کارت ویزیت کارواش تبلیغات

طرح جدید کارت ویزیت کارواش تبلیغات

چاپ کارت ویزیت کارواش

چاپ کارت ویزیت کارواش

نمونه ویزیت کارت اتوواش

نمونه ویزیت کارت اتوواش

 

چاپ کف پایی تبلیغاتی کارواش

چاپ کف پایی تبلیغاتی کارواش

طرح تراکت کارواش تهران

طرح تراکت کارواش تهران

طرح تراکت کارواش

طرح تراکت کارواش

سفارش ساخت مهر کارواش

سفارش ساخت مهر کارواش

طراحی لوگو کارواش

طراحی لوگو کارواش

چاپ کارت ویزیت carwash

چاپ کارت ویزیت carwash

 تبلیغات برای کارواش

تبلیغات برای کارواش

چاپ بنر تابلو کارواش

چاپ بنر تابلو کارواش

طرح کارت ویزیت کارواش

طرح کارت ویزیت کارواش

Carwash Businesscard

Carwash Businesscard

کارت ویزیت کارواش شبانه روزی تمام اتوماتیک تهران

کارت ویزیت کارواش شبانه روزی تمام اتوماتیک تهران

 

طرح جدید کارواش

طرح جدید کارواش

کارت ویزیت روشویی موتور شویی واکس و پولیش

کارت ویزیت روشویی موتور شویی واکس و پولیش

طرح خاص کارت ویزیت برای اتوکارواش

طرح خاص کارت ویزیت برای اتوکارواش

شستشو نانو اتومبیل خودرو

شستشو نانو اتومبیل خودرو

نحوه افتتاح یک کارواش

راه اندازی یک کارواش می تواند یک تجارت سرگرم کننده، جالب و سودآور برای فردی با هوشمندی و پشتکار تجاری باشد. با موقعیت مکانی مناسب، بازاریابی خوب و خدمات درجه یک، می‌توانید مشتریان زیادی را جذب کنید که نیاز به شست‌وشوی سریع، کارآمد و با قیمت مناسب دارند. با این حال، راه اندازی یک کارواش به سرمایه گذاری قابل توجه، برنامه ریزی خوب و توجه به جزئیات نیز نیاز دارد تا کسب و کار شما سودآور باشد.

بازدید از چند کارواش

حتی اگر در یک شرکت کارواش کار کرده اید، باید در مورد آخرین روندها و فناوری ها به روز باشید تا درک خوبی از این صنعت داشته باشید. از کارواش های دیگر دیدن کنید و نوع کارواشی را که می خواهید باز کنید (به عنوان مثال سلف سرویس، خودکار، بدون آب، جزئیات کامل و غیره) مشخص کنید.
به عنوان مثال، زمانی که وضعیت اقتصادی خوب است و فروش وسایل نقلیه موتوری بالا می رود، مردم بیشتر از کارواش استفاده می کنند. وقتی مردم پول بیشتری برای خرج کردن داشته باشند، تمایل بیشتری برای پرداخت هزینه شستشوی خودرو دارند. دانستن آمار فروش خودرو در منطقه شما می تواند به شما در پیش بینی موفقیت کسب و کارتان کمک کند.

از چند کارواش دیدن کنید تا متوجه شوید چه چیزی ممکن است کارساز باشد.

با صاحبان کارواش، تامین کنندگان کارواش و سازندگان تجهیزات کارواش صحبت کنید. شما می خواهید تجارت کارواش را از همه طرف درک کنید تا بدانید وارد چه چیزی می شوید.
انجمن بین المللی کارواش منبع خوبی برای آشنایی با صنعت و روندهای فعلی است.
علاوه بر انجام برخی بازدیدهای حضوری، در این مرحله ممکن است به خواندن برخی از گزارش‌های روند اینترنتی و نشریات تجاری کمک کند. اطلاعات جمعیتی در منطقه شما را بیابید و در مورد نحوه عملکرد مشاغل کارواش در مناطقی با جمعیت شناسی مشابه مطالعه کنید.
برخی از نشریات تجاری را نیز بخوانید تا بدانید جدیدترین مواد و تجهیزات چیست. صنعت کارواش در حال توسعه مواد با مصرف انرژی بیشتر و سازگار با محیط زیست است، بنابراین مهم است که در جریان تحولات جدید باشید.

تمام رقابت در منطقه خود را بررسی کنید.

برای اینکه کسب و کار شما رقابتی باشد، باید در مورد سایر کارواش های منطقه خود به طور کامل تحقیق کنید. اگر قبلاً مکانی را برای کارواش خود انتخاب کرده اید و هنوز از همه چیز در آن مجاورت بازدید نکرده اید، در شعاع ۵ مایلی از تمام رقابت ها خارج شوید.[۴] چه خدماتی ارائه می دهند؟ قیمت هاشون چنده؟ چگونه کسب و کار خود را بازاریابی می کنند؟ مشتریان چقدر از خدمات استفاده می کنند؟
هنگام بررسی کارواش ها یادداشت بردارید. می‌توانید به عقب برگردید و در حین برنامه‌ریزی برای کارواش، آن‌ها را مرور کنید.
به سایر مشاغل اطراف کارواش نیز توجه کنید. اگر یک کارواش حجم مشتری بالایی دارد، چه عواملی در این امر موثر است؟ آیا در یک مرکز خرید شلوغ قرار دارد یا درست در نزدیکی بزرگراه؟

چاپ کارت ویزیت فوری کارواش

یک طرح تجاری دقیق برای آغاز بکار کارواش تهیه کنید.

یک طرح کسب و کار به شما کمک می کند تا برای شروع کارواش خود بودجه دریافت کنید و به جزئیات کسب و کار خود فکر کنید. تا جایی که امکان دارد برنامه خود را با جزئیات بسازید. طرح کسب و کار باید شامل یک مقدمه (۳-۵ صفحه)، تجزیه و تحلیل بازار (۹-۲۲ صفحه)، توضیحات شرکت (۱-۲ صفحه)، سازمان و مدیریت (۳-۵ صفحه)، استراتژی های بازاریابی و فروش (۴-۶) باشد. صفحات)، محصول/خدمات (۴-۱۰ صفحه)، سرمایه گذاری سهام و درخواست تامین مالی (۲-۴ صفحه)، اطلاعات مالی (۱۲-۲۵ صفحه)

چگونه طرح بیزینس کارواش و خدمات شستشو اتومبیل را بنویسید .

مقدمه باید شامل خلاصه اجرایی، فهرست مطالب و یک صفحه جلد باشد.
تجزیه و تحلیل بازار شما دانش شما را از صنعت کارواش و نتایج هر تحقیق و تحلیل بازاری که انجام داده اید نشان می دهد. مشتریان شما چه کسانی هستند و عادات خرید آنها چیست؟ باز کردن کارواش چه خطرات، نقاط قوت و ضعفی دارد؟ درآمد پیش بینی شده شما بر اساس بازار فعلی و روندهای آینده بازار چقدر است؟
شرح شرکت شما باید شامل اطلاعاتی در مورد تجارت کارواش شما و دلیل موفقیت شما باشد.
بخش سازمان و مدیریت باید ساختار شرکت شما، هیئت مدیره و صلاحیت های تیم مدیریت شما را شرح دهد.
بخش بازاریابی و فروش باید به وضوح استراتژی بازاریابی شما را مشخص کند. چگونه مشتری جذب خواهید کرد؟ از چه راه هایی برای رسیدن به آنها استفاده خواهید کرد؟ استراتژی فروش کلی شما چیست؟
بخش محصول یا خدمات دقیقاً آنچه را که می‌فروشید مشخص می‌کند. کسب و کار کارواش شما چگونه جای خالی بازار را پر می کند؟ چرا مردم می خواهند از کارواش شما بر خلاف سایر کارواش ها استفاده کنند؟
بخش حقوق صاحبان سهام و تأمین مالی دقیقاً به چه مقدار پول برای شروع تجارت خود نیاز دارید و چه منابع مالی برای سرمایه گذاری در کسب و کار دارید.
اطلاعات مالی مهمترین بخش برنامه تجاری شماست و باید توسط حسابدار یا برنامه ریز مالی بررسی شود. اطلاعات مالی شخصی‌تان، هر کسب‌وکار موجودی که دارید، فهرستی از بدهی‌ها، درآمد پیش‌بینی‌شده برای ۵ سال، و گواهی اینکه اطلاعات شما توسط مشاور مالی شخص ثالث بررسی شده است را شامل کنید.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت تصفیه آب

سفارش کارت ویزیت لوکس کارواش

سرمایه سرمایه گذاری برای افتتاح کارواش را بیابید.

می‌توانید کارواش جدید خود را از طریق تأمین مالی بانکی، وام انجمن مشاغل کوچک (SBA) یا از طریق سرمایه‌گذاران خصوصی تأمین مالی کنید. شما همچنین باید مقداری پول نقد از خود ذخیره کنید تا تامین مالی دیگران را تضمین کنید.[۶] بهترین راه برای انجام این کار این است که طرح تجاری خود را به سرمایه گذار بالقوه خود ارائه دهید و نشان دهید که چگونه ایده شما می تواند یک کسب و کار قابل دوام باشد.
وام بانکی به نسبت وام به ارزش ۷۵ درصد نیاز دارد. شما باید ۲۵ درصد از ارزش بازار منصفانه را به دست آورید و بانک ۷۵ درصد دیگر را تامین خواهد کرد. اگر قبلاً هیچ کسب و کاری نداشته اید، تأمین مالی بانکی برای شما سخت تر خواهد بود.
وام SBA یا ۷a یا ۵۰۴ خواهد بود. اگر وام ۷a دریافت کنید، SBA با یک سرمایه گذار محلی شریک خواهد شد. وام واقعی شما توسط وام دهنده محلی تامین مالی خواهد شد. وام ۵۰۴ در واقع توسط SBA تأمین مالی می شود و دارای معیارهای ایجاد شغل است.[۷]
هزینه های راه اندازی برای کارواش بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰۰ دلار است.[۸]

محل کسب و کار کارواش خود را انتخاب کنید.

داشتن مکان مناسب می تواند باعث ایجاد یا شکست کسب و کار شما شود. یک مکان موفق باید در نزدیکی یک مرکز خرید، در یک منطقه مسکونی پر رفت و آمد باشد، به راحتی و به وضوح از جاده قابل دسترسی باشد، امکان توسعه و رشد کسب و کار را فراهم کند، و فضای کافی برای ردیف کردن خودروها داشته باشد.
علامت شما حداقل به مدت ۴۰ ثانیه برای رانندگان قابل مشاهده است. در حالت ایده‌آل، ترافیک نباید بیش از ۴۰ مایل در ساعت (۶۴ کیلومتر در ساعت) حرکت کند تا رانندگان زمان داشته باشند تا تابلوهای شما را ببینند و تصمیم خود را برای شستن ماشین‌هایشان در چند ثانیه اتخاذ کنند.
مکانی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا در محوطه ها، اتاق های پمپاژ، مناطق جاروبرقی و خشک کردن و دفتر کار قرار گیرد.
قوانین منطقه بندی شهر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که مجاز به باز کردن کارواش در محل انتخابی خود هستید. اگر به مجوز خاصی نیاز دارید، قبل از خرید یا اجاره محل برگزاری، آن را دریافت کنید.
همکاری با یک مشاور املاک، شهرساز، وکیل، و/یا یک حسابدار برای به دست آوردن بهترین معامله در یک مکان مفید است.[۹]

افتتاح کارواش

مجوزهای لازم را دریافت کنید.

قطعا برای افتتاح کسب و کار خود به مجوز یا مجوز نیاز خواهید داشت. با این حال، بسته به ایالتی که در آن زندگی می کنید، شرایط مورد نیاز متفاوت است. علاوه بر مجوز کسب و کار، به یک شماره شناسایی مالیاتی فدرال و احتمالاً مجوز مالیات بر فروش، کسر مالیات بر درآمد و مالیات بیمه بیکاری نیاز دارید.[۱۱]
از اداره بازرگانی ایالتی خود در مورد الزامات بیمه برای کسب و کار شستشوی اتومبیل خود بپرسید.
هنگامی که تمام مجوزها و مجوزهای لازم را دریافت کردید، تاریخ تمدید خود را پیگیری کنید و یک کپی برای سوابق تجاری خود تهیه کنید. همچنین باید گواهینامه خود را در کارواش خود نمایش دهید تا مشتریان بتوانند آن را ببینند.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کولر گازی

کارت ویزیت خرید تجهیزات کارواش

تجهیزاتی که خریداری می کنید به نوع کارواشی که تصمیم دارید باز کنید و خدماتی که ارائه می دهید بستگی دارد. کارواش کامل، کارواش سلف سرویس و کارواش خودکار همگی نیازهای متفاوتی دارند. شما معمولاً نیاز به خرید یک سیستم شستشو (مانند واشر تحت فشار، نوار نقاله، تجهیزات سلف سرویس، سیستم های شستشوی سیار)، مواد شیمیایی (مانند محلول های تمیز کننده، موم، شستشوی بدون لکه، مواد محافظ، پیش خیساندن و غیره)، خشک کن ها، دمنده ها، جاروبرقی، برس، حوله، کمپرسور، پمپ و سیستم آب (مانند دیگ بخار، آبگرمکن، تصفیه آب، استخراج کننده و غیره) و سیستم صورتحساب.
اگر ارزان ترین نسخه همه چیز را بخرید، ممکن است بتوانید با حدود ۲۰۰۰ دلار شروع به کار کنید. اگر تنظیم بهتری می‌خواهید، احتمالاً حدود ۵۰۰۰ دلار یا بیشتر برای شما هزینه خواهد داشت.[۱۲]
انجمن بین المللی کارواش راهنمای تامین کننده ای دارد که به شما کمک می کند تولید کنندگان معتبر را پیدا کنید.[۱۳]
برای خرید مواد شیمیایی خود به مجلات تجاری مانند Auto Laundry News و Modern Car Care مراجعه کنید. بهتر است از تولیدکنندگان بزرگ خرید کنید.[۱۴]
اطمینان حاصل کنید که توزیع کننده تجهیزات شما برای سرویس تجهیزات شما در صورت نیاز در دسترس است. قبل از اینکه از آنها خرید کنید، دریابید که آنها چگونه با خدمات تجهیزات برخورد می کنند.

کسب و کار خود را بازاریابی کنید

از یک رویکرد چند وجهی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید که شامل بروشور، پوستر و حضور آنلاین است. تابلوهای کارواش شما باید رنگارنگ با پیام های واضح باشد. اطمینان حاصل کنید که مردم به راحتی می توانند آن را از جاده ببینند. یک راه محبوب برای جذب مشتریان جدید، توزیع کوپن یا تخفیف برای کارواش است. همچنین، روابط خود را با سایر مشاغل کوچک واقع در نزدیکی کارواش خود توسعه دهید.
رسانه های اجتماعی یکی از جنبه های مهم بازاریابی این روزها هستند. یک وب سایت راه اندازی کنید و در توییتر و فیس بوک حضور داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که هر یک از اقلام کاغذی که دارید دارای پیوندهایی به وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی شما باشد.
از وب سایت خود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مراقبت از خودرو و سایر نکات مرتبط استفاده کنید.
برای گفتگو در مورد کسب و کار جدید خود، از ایستگاه رادیویی محلی خود بازدید کنید.
شروع یک برنامه وفاداری را در نظر بگیرید. این به جای افرادی که یک بار از کوپن استفاده می کنند و هرگز باز نمی گردند، مشتریان تکراری را تشویق می کند.

کارمندان را استخدام کنید.

یک تجارت کارواش بسیار مشتری محور است. کارمندان شما باید وقت شناس، کارآمد، ماهر و دارای مهارت های ارتباطی عالی باشند. همانطور که مصاحبه انجام می دهید، به زبان بدن و مهارت های ارتباطی توجه کنید تا ایده ای از نحوه تعامل فرد با مشتریان و همکاران داشته باشید.[۱۵] همیشه مراجع کارمندان بالقوه را نیز بررسی کنید.[۱۶]

کارواش را باز کنید

قبل از اینکه یک افتتاحیه بزرگ داشته باشید، یک بازشو نرم در کارواش خود داشته باشید. حداقل ۳۰ روز قبل از برگزاری رویداد بزرگ صبر کنید.[۱۷] شما می خواهید قبل از انجام یک معامله بزرگ، برخی از پیچیدگی ها را برطرف کنید و با کارواش احساس راحتی کنید. به یک افتتاحیه بزرگ به عنوان یک مهمانی و رویداد اجتماعی برای ایجاد تبلیغات فکر کنید.[۱۸]
دوستان، مشاغل همسایه، لوازم خود و رسانه ها را دعوت کنید
کارواش و اقلام تبلیغاتی رایگان هدیه دهید.

راه اندازی یک کسب و کار سودآور

خدمات اضافه کنید.

بسیاری از کارواش ها برای افزایش درآمد، خدمات و مشاغل دیگر را با کارواش خود ترکیب کرده اند. خدمات اضافی باعث جذابیت بیشتر کارواش برای مشتریان می شود و به شستشوی خودروی شما کمک می کند تا از سایرین متمایز شود. یک رستوران فروشگاه راحتی، آرایشگاه، یا حتی یک فضای انتظار پیشرفته (مثلاً تلویزیون، قهوه رایگان، مکان راحت برای نشستن و غیره) امکان اضافه شدن به آن هستند. قبل از سرمایه گذاری در خدمات افزودنی از خود چند سؤال بپرسید[۱۹]
آیا فضای کافی دارم یا به فضای اضافی نیاز دارم؟
چقدر هزینه دارد؟
بازگشت سرمایه من چقدر خواهد بود؟
آیا مردم این سرویس را خواهند خرید؟

اگر قصد تبلیغات کارواش و چاپ کارت ویزیت دارید با ما در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.