چاپ

کارت ویزیت لوکس طلاکوب

نمونه کارت ویزیت طلایی

معرفی محصول کارت ویزیت لوکس ( کارت طلاکوب )

حتی طرح های ساده با طلاکارت لوکس چاپداران به همراه روکش  فویل طلا نیز خیره کننده می شوند. میتوانید هر متن یا لوگو ( آرم ) را بصورت طلاکوب روی کارت درج کنید  و در هنگامیکه کارت ویزیت را در دست میگیرد ،  لمسی مخملی کاغذ اجازه می دهد تا روکش طلاکوب درخشش مطلوبش را نمایان کند.

این نوع کارت ویزیت با ضخامت ۱۹pt (حدود ۲ میلیمتر) از جنس لمینتی ( که تشکیل شده از دولایه مقوای ضخیم بهم چسبانیده شده و لمینت شده ) است و روکش طلاکوب ( برای هرجایی که از طرح نیاز باشد مانند اسم شرکت یا لوگوی شرکت شما ) و نیز گوشه های گرد شده که زیبایی کارت را دو چندان میکند .

اگر کارت ویزیت طلاکوب ( که مشخصات کسب و کار شما روی آن درج شده باشد )  را به مشتری خود بدهید ، در میان تمام کارت هایی که از رقیبان شما گرفته است، کارت شما به ۲ دلیل متمایز است

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کلینیک دامپزشکی و پت شاپ

۱- ضخامت متفاوت و مناسب کارت ویزیت شما نسبت به سایر کارت ویزیت هایی که دیگر کسب و کار ها دارند

۲- درخشش خیره کننده طلاکوب ، که در میان تمام چاپ های معمولی رنگی ، چشمگیر و جذاب است

این نکته را باید توجه کنید که مشتریان شما متوجه ارزشی که برای خود و برندتان قائل شده اید و کارت ویزیتی خاص و لوکس به آن ها میدهید میشوند و  قطعا این نکته برای اکثر مشتریان حائز اهمیت است که خدمات و محصولاتی را از برندی تهیه کنند که به خود و مشتری اش احترام میگذارد .

آیا سفارش کارت ویزیت لوکس و ارائه آن به مشتری ، مهم است و فرقی با کارت ویزیت های معمولی دارد ؟

قطعا که اینگونه است . وقتی شما کارت ویزیتی خاص به مشتری خود ارائه میدهید ، به اون نشان میدهید که برای کسب و کار خود وقت گذاشته اید و کارت ویزیتی مناسب و درخور کسب و کارتان تهیه کرده اید .

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کالای خواب

همانطور که میدانید کارت ویزیت های لوکس ، برای طراحی ، چاپ و آماده سازی نیاز به زمان بیشتری نسبت به سایر کارت های معمولی دارند و شرکت ها و برندهایی که کارت ویزیت لوکس دارند نشان میدهد که برای این بخش از ارائه خود وقت کافی را صرف کرده اند .

 

چگونه کارت لوکس طلاکوب سفارش دهیم؟

برای اینکار تنها کافیست وارد بخش چاپ کارت ویزیت لوکس چاپداران شوید و بعد از انتخاب طلاکارت لوکس مشخصات شرکت یا کسب و کار خود را وارد کنید و ثبت سفارش و پرداخت آنلاین انجام دهید . سپس باتوجه به اطلاعات وارد شده از طرف شما ، طراحان مجموعه  چاپداران طرح اختصاصی برای شما آماده میکنند و برای شما از طریق تلگرام و یا واتساپ ارسال میکنند تا بعد از تایید شما به مرحله چاپ برود. کارت ویزیت شما بعد از ۲ الی ۳ هفته آماده میشود و به نشانی که در سایت وارد کرده اید ارسال میشود .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.