طراحی

کارت ویزیت فرش فروشی

کارت ویزیت فرش فروشی

کارت ویزیت فرش فروشی

جدیدترین و زیبا ترین طرح ها برای کارت ویزیت و تراکت نمایشگاه فرش شما

چنانچه قصد سفارش چاپ ویزیت کارت برای مغازه و نمایشگاه خود دارید

تمام طرح هایی که در پایین این صفحه قرار داده شده را مشاهده کنید

و پس از انتخاب با مراجعه به صفحه محصولات چاپداران

اقدام به تکمیل مشخصات فروشگاه خود و ثبت سفارش کارت ویزیت یا تراکت یا فاکتور (بر اساس نیاز خودتان) نمایید

طرح های خاص تبلیغات فروشگاه فرش

"جدیدترین

کارت ویزیت تابلوفرش طرح

کارت ویزیت تابلوفرش طرح

چاپ کارت فرش فروشی

چاپ کارت فرش فروشی

"<yoastmark

"<yoastmark

تراکت تبلیغاتی فرش لوله شده

تراکت تبلیغاتی فرش لوله شده

"طرح

"<yoastmark

طرح تراکت چاپی فرش و موکت

طرح تراکت چاپی فرش و موکت

"<yoastmark

فرش فروشی عظیم زاده

فرش فروشی عظیم زاده

عکس تبلیغات نمایشگاه فرش لوکس

عکس تبلیغات نمایشگاه فرش لوکس

"قیمت

کارت ویزیت موکت و انواع قالی

کارت ویزیت موکت و انواع قالی

"<yoastmark

فروش انواع موکت و فرش ارزان قیمت

فروش انواع موکت و فرش ارزان قیمت

دانلود طرح لایه باز فرش فروشی

دانلود طرح لایه باز فرش فروشی

طرح پست اینستاگرام فرش فروشی

طرح پست اینستاگرام فرش فروشی

 

طرح های بالا را با دقت مشاهده کردید؟

این ها فقط بخشی از طرح های ما در آرشیو هست

اگر میخواهید طرح های بیشتر را مشاهده کنید کافیست تا با ما تماس بگیرید

تا جدیدترین طرح هارا برایتان در شبکه های اجتماعی ارسال کنیم

و متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی اختصاصی انجام دهیم

تا کارت ویزیت خاص و زیبا به مشتریانتان ارائه دهید

از صفحه کارت ویزیت فوری فرش و کارت ویزیت لوکس فرش نیز میتوانید جنس های کارت ویزیت های ما را به همراه قیمت و توضیحات کامل مشاهده کنید

 

انواع فرش از نظر نوع بافت و جنس نخ

انواع قالیچه برای شروع ابتدا فرش ها را در دو قسمت دسته بندی می کنیم.

فرش پرز دار

فرش بدون پرز

انواع فرش های پهن بافت پرز ندارند. این بدان معناست که الیاف آن مانند فرش های بومی آمریکا یا گلیم های ایران یا ترکیه بافته می شود. بقیه از هند و پاکستان دوری می‌پسندند. همه آنها نمونه هایی از فرش های مسطح بافت هستند.

فرش پرزدار را می توان ماشینی یا دستباف کرد. این قالیچه ها پرز هستند که باعث ضخامت فرش می شود. آنها به دلیل نحوه ایجاد فرش دارای پرزهای عمقی هستند. آنها این کار را یا با گره زدن با دست یا با بافت ماشینی با استفاده از ماشین بافندگی انجام داده اند. آنها ضخامت مناسبی دارند، بنابراین به آن فرش پرز می گویند.

در حال حاضر در آن، فرش ماشینی و دستباف وجود دارد.
بیایید تک تک انواع فرش های سطحی را بیاموزیم.

انواع بافت فرش

فرش گره دار
فرش پرزدار
بافت پهن یا گلیم یا دوری
دستباف
ماشینی
فرش قلاب دار
مخفی
فرش بافته شده

انواع فرش های سطحی مختلف

فرش گره دار

قالیچه های دستباف آن دسته از فرش های هنرمندانه بافته شده با انواع الیاف با عالی ترین کیفیت پشم و ابریشم است. گره ها (KPSI) هزاران گره را تشکیل می دهند که روی یکی بر روی دیگری گره خورده اند و طرح های پیچیده ای را تشکیل می دهند. فرش‌های پشمی دست‌باف نیز از فرش‌های مشهور هستند زیرا مجلل، سلطنتی و گران‌ترین انواع فرش هستند.

بافت فرش های دستباف ممکن است ماه ها طول بکشد تا یک تکه فرش با اندازه متوسط ​​با تعداد متوسط ​​KPSI بافت شود.

انواع فرش ایرانی دستباف سرمایه گذاری قابل توجهی است که با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا می کند. هر چه سن آنها بالاتر می رود، ارزشمندتر می شوند. هزینه آن اساساً به دلیل طولانی بودن زمان، تلاش فیزیکی و کمبود کارگران برای توسعه این فرش ها زیاد است.

نکته

نکته دیگری که به زیبایی واقعی آن می افزاید این است که هیچ فرش دستبافی نمی تواند دقیقاً تکراری باشد. چرا؟ به این دلیل است که آنها ماشینی نیستند و از یک الگوی متوالی منظم خودکار بافت پیروی نمی کنند. درعوض، فرش های دستباف «دست انسان» ساخته شده اند.

فرش های شرقی گران ترین فرش ها در بین انواع دیگر فرش ها هستند و انواع مختلفی از فرش های شرقی ساخت هند وجود دارد. آنها طرح های متراکم تری در خود دارند و به خوبی دست ساز و ماشینی هستند. محصولی را که از ابریشم اصلی ساخته شده است در نظر بگیرید و با مراجعه به قالی‌فروشی آن‌ها را انتخاب کنید.

نکته مفید
اگر متوجه بیرون آمدن الیاف روی سطح فرش شدید، آن را نکشید. کشیدن آن می تواند فرش را خراب کند. در عوض، نخ را با یک قیچی ببرید. بیرون آمدن نخ در فرش یک مشکل رایج در هر فرش دستبافی است.

فرش پرزدار

فرش دستباف
قالیچه های پرزدار با استفاده از یک تفنگ کوچک مانند ابزاری به نام “تفنگ تافتینگ” شکل می گیرند. آنها از تکنیک بافت کاملاً متفاوتی با مشت زدن رشته های ابریشم یا پشم بر روی بوم پارچه ای که روی یک قاب فلزی کشیده شده است، پیروی می کنند. گاهی اوقات در نگاه اول، مردم فرش پرزدار را با فرش دستباف اشتباه می گیرند. برای تشخیص تفاوت فرش دستباف و پرزدار به پشت آنها نگاه کنید. بر خلاف فرش‌های دست‌باف، قالی‌های پرزدار دارای پشت بوم لاتکس سفید بدون اثری از گره‌های پشمی هستند.

لاتکس محلول چسبناکی است که برای ثابت نگه داشتن پشم روی قالیچه های پرزدار استفاده می شود.

اینها فرشهای پرز پشمی شیک، مقرون به صرفه و مقرون به صرفه هستند. آنها به خوبی با فضای داخلی عالی هماهنگ می شوند. آنها برای مناطقی با ترافیک سنگین مانند ورودی هال، اتاق نشیمن و غیره عالی هستند.

نکته مفید: یکی از ایرادات فرش پرزدار این است که می ریزند. ریزش با جاروبرقی دوره ای در طول زمان کاهش می یابد. به یاد داشته باشید – این فرش ها پرز دارند، به این معنی که قرار گرفتن فرش و میزان رفت و آمد آن می تواند بر میزان ریزش تأثیر بگذارد.

دوام

این نوع فرش ها تا ۵ تا ۱۰ سال بادوام هستند. استحکام فرش به کیفیت و جنس مورد استفاده سازنده فرش بستگی دارد.

تمیز کردن

ما به جای شستشوی با آب، فرش های پرزدار را با جاروبرقی توصیه می کنیم. این به دلیل لاتکس استفاده شده روی بوم است که ممکن است منجر به شل شدن پشم شود.

بافت پهن یا گلیم یا دوری

اینها همان قالیچه های گلیم یا قالیچه های دهری هستند. فرش های پهن بافت پرز ندارند، بنابراین نمی ریزند. آنها را خواهید دید که بر روی ماشین بافندگی ساخته شده اند تا گره های دستی. بافت با در هم بافتن تار (طول) و پود (عرض) است. این تکنیک بافت فرش را بسیار نازک و بسیار نفیس می کند.

در مورد قالیچه های دوره، این نیست. بر خلاف فرش های پرز، فرش های پهن بافت برگشت پذیر هستند. نقوش طرح دو طرف فرش در بیشتر موارد یکسان است. آنها برگشت پذیر هستند، به این معنی که می توانید در صورت نیاز و در صورت نیاز از هر دو طرف فرش های تخت بافت استفاده کنید.

بیشتر قالی های تخت بافته یا گلیم از طرحی هندسی و مورب پیروی می کنند. این فرش‌ها قیمت پایین و مقرون به صرفه دارند. آنها برای کفپوش از حمام تا آشپزخانه بسیار ترجیح می دهند.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت دندانپزشکی +30 طرح جدید Dental business card

پشم ضروری ترین و اصلی ترین ماده ای است که برای ساخت فرش تخت بافته می شود. اکثر پارچه های مسطح از پشم برای تار و پود یا هر دو استفاده می کنند. پشم ماده پود لازم است که با تارهای پنبه ای استفاده می شود. مواد دیگری که به جای پشم استفاده می شود ابریشم هنری است.

نکته مفید

از آنجایی که فرش‌های بافته شده صاف نازک هستند، قرار دادن یک پد فرش در پایین ضروری است. قرار دادن پد فرش به جلوگیری از حرکت فرش از محل اصلی خود کمک می کند.

تفاوت فرش های فلت باف، گلیم و دوری
تفاوت اساسی بین قالیچه های تخت بافته، گلیم یا دهری تنها تفاوت در نام آنهاست. برخی از واردکنندگان فرش به آن گلیم می گویند، کلمه ای که از طرف قبیله ای می آید. برخی آن را دوری می نامند، زیرا هندی ها آن را به خوبی با این نام می شناسند. در دوران مدرن، غرب آن را Flatweave می نامد.

 

انواع کارت ویزیت و تراکت تبلیغاتی فرش فروشی های ایران

 

فرش دستباف

فرش های دستباف، فرش های دستباف در سه سبک مختلف هستند. تغییر گره و پود است. در اینجا گره ها دور تارها می پیچند. فرش دستباف یکی از مقرون به صرفه ترین انواع فرش است. نگهداری و تمیز نگه داشتن آنها ساده است.

فرش ماشینی

آنها فرش های ماشینی بافته شده توسط ماشین های الکتریکی سنگین هستند. این دستگاه‌های بافندگی برقی بر روی رایانه‌های الکترونیکی به دنبال یک فرمت توالی برای توسعه فرش اجرا می‌شوند. برخلاف فرش های دستبافت، فرش های ماشینی زمان کمتری را در ساخت فرش می گیرند. جنس به کار رفته در ساخت این نوع فرش ها متفاوت است. آنها معمولاً پشم مخلوط شده با الیاف مصنوعی مانند پلی پروپیلن، نایلون و سایر مواد مانند پلی استر، ابریشم هنری و اکریلیک هستند.

دلیلی وجود دارد که در فرش های ماشینی از پشم مخلوط با مواد مصنوعی برای فرش سازی استفاده می شود. پشم خالص به تنهایی فیبر ضعیف تری است، در حالی که مواد مصنوعی قوی هستند. وقتی این دو با هم مخلوط می شوند، نرم و سفت نیز می شوند. از این رو، دستگاه‌های بافندگی برق با شکستن نخ مواد گهگاهی قطع نمی‌شوند. در غیر این صورت، پشم به تنهایی در فرآیند بافت ماشینی مشکل ساز است.

فرش های قلاب دار

فرش های قلاب دار با استفاده از ابزار سوزنی مانند دستباف هستند. آنها روی بوم بافته می شوند و دارای پشتی هستند که از کنار هم ماندن طرح پشتیبانی می کند. آنها از انواع فرش های ارزان قیمت و مد روز هستند.

نکته مفید
ریزش و ریزش فیبر بسیار رایج است. از بیرون کشیدن رشته ها جلوگیری کنید. در عوض، آن را برش دهید یا برش دهید. جارو کشیدن فرش های قلاب دار به خودی خود باعث کاهش ریزش در طول زمان می شود. این فرش را در جایی قرار دهید که رفت و آمد کمتری داشته باشد زیرا بر ریزش اثر می گذارد.

فرش مخفی و پنهان

فرش های مخفی نه دستباف هستند و نه ماشینی. سپس آنها چیست؟ خوب، آنها پوست بیرونی حیوانات هستند. پوست هر حیوانی دارای یک الگو و بافت منحصر به فرد بر روی آنها است و این تنها چیزی است که آنها را زیبا می کند.

پوست به قدری پردازش های مختلفی را پشت سر می گذارد که فقط چرم و خز است. برخی از انواع قالیچه های محبوب پوست گوسفند، پوست بز، پوست آهو، پوست گورخر و پوست گاو هستند.

فرش بافته شده

ساخت قالیچه های بافته با گره زدن تکه های نوار پارچه ای به یکدیگر است. پارچه ها ممکن است از پنبه تا پشم متغیر باشند. ضخامت آنها ممکن است متفاوت باشد. آیا می‌پرسید چه دکوری را می‌توان با هم ست کرد؟ خوب، آنها برای دکوراسیون خانه روستایی و همچنین دکوراسیون سنتی عالی هستند.

یکی دیگر از مزایای فرش های بافته برگشت پذیر بودن آنهاست. اگر فرش کثیف شد، طرف دیگر آن می تواند استفاده شود. آنها همچنین به شکل های بیضی و گرد و اندازه های مختلف هستند.

 

انواع فرش بر اساس شکل

اشکال فرش شما می تواند کل نمای داخلی شما را تغییر دهد. فرش چه شکلی است که فضای شما باید ترجیحات شخصی داشته باشد یا دکوراسیون منزل شما چه نیازی دارد.

شما می توانید فرش ها را در اندازه ها و شکل های مختلف دسته بندی کنید. برای هر اتاق فرش در اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارد. به طور کلی، فرش های اتاق نشیمن بزرگ هستند و فرش های اتاق خواب کوچکتر هستند. برای آشپزخانه، استفاده از فرش رانر ترجیح داده می شود. فرش حمام به اندازه ۳×۲ است.

معمولاً قالیچه ها به سه شکل زیر وجود دارد.

مستطیل

قالیچه های مستطیل شکل رایج ترین فرش در بین تمام قالی ها هستند. ابعاد این فرش ها از ۲×۳ تا ۹×۱۲ و بیشتر است.

فرش های رانر فرش هایی باریک با عرض کوتاه و طول بسیار بلند هستند. رانر فرش هایی است که برای قرار دادن در آشپزخانه ها، راهروها و هر فضای محدود مناسب هستند.

مربع

هر اتاقی که به شکل مربع باشد، می تواند با فرش مربع شکل به جای مستطیل ست شود. با فرش های مربعی متوجه خواهید شد که روی آن ها یک میز قهوه خوری مربعی قرار دارد. به این ترتیب است که اشکال در دکوراسیون خانه قابل توجه است.

گرد

فرش های گرد اهمیت خود را پیدا می کنند. فرش های گرد می توانند نقش و طرحی داشته باشند که فرش های مستطیلی و مربعی دارند. قالی های گرد ایرانی به همان اندازه زیبا و شیک به نظر می رسند.

فرش گرد جوت این روزها ترند است. سعی کنید یکی از آنها را در مرکز راه پله خود قرار دهید. آنها یک دزد چشم هستند

اشکال محبوب دیگری که با دکور بازی می کنند عبارتند از: شش ضلعی، پنج ضلعی، شکل الگوی پوست حیوانات و موارد دیگر. در صورت وجود هرگونه اشکال خارج از جعبه، بحث با یک تولید کننده فرش سفارشی می تواند این کار را انجام دهد.

 

انواع کارت ویزیت فرش بر اساس طرح

نقش و نگار فرش یکی دیگر از فاکتورهای اساسی است که در خرید فرش جدید اهمیت دارد. یک الگوی غلط فرش می تواند کل طرح دکوراسیون را به هم بزند. بنابراین فضای خود را با توجه به عناصر دکور موجود در منطقه مد کنید.

برخی از الگوهای اساسی عبارتند از:

الگوی هندسی

این فرش‌ها بیشتر دارای طرح‌های هندسی مانند داربست، چهارفویل، خال خالی هستند. فرش های مدرن معاصر از این الگو پیروی می کنند.

گل

قالیچه های گل دارای طرح هایی با گل، برگ، جوانه و شاخه است. فرش های ایرانی شرقی از این طرح پیروی می کنند.

الگوی جنوب غربی

قالیچه های جنوب غربی که توسط آمریکایی های بومی شروع شد، داستان آمریکایی ها را در مراحل اولیه توسعه خود بازگو می کند. چرا میهن پرستی خود را با به نمایش گذاشتن آن در اتاق نشیمن خود با این فرش های بزرگ جنوب غربی نشان نمی دهید!

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت مشاور املاک

 

نوع فرش بر اساس رنگ

آیا حتی نیاز به بحث در مورد چگونگی، چرایی و نقش رنگ ها در تغییر هر فضای داخلی داریم؟

آیا انتخاب رنگ مناسب برایتان سخت است؟ ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. فضای شما به خودی خود می تواند بگوید چه رنگ فرشی را انتخاب کنید.

معمولاً فرش آخرین چیزی است که پس از اتمام یک اتاق نصب می شود. رنگ روی دیوارها، پرده‌های نصب شده، قاب‌های دیوار آویزان شده و مبلمان با کوسن‌ها در جای خود قرار دارند.

برای انتخاب رنگ برای فضای داخلی خود، کافی است چشمان خود را در کل اتاق بچرخانید. بیت های رنگ ها را از رنگ های اصلی و بیت ها را از تطابق های دیگر بگیرید.

فرش بر اساس مواد

بهترین متریال برای فرش های سطحی کدامند؟
تا به حال، پشم مرغوب بهترین ماده برای فرش و اشکال اصلی ساخت فرش و قالی محسوب می شود.

آیا می دانید بادوام ترین جنس فرش چیست؟ بله، دوباره پشم. اگر به خوبی از آنها مراقبت شود، می توانند یک قرن یا بیشتر دوام بیاورند.

فرش های ساخته شده از پشم خالص در مقایسه با سایر الیاف فرش گران تر و در عین حال بادوام تر هستند.

پنبه در مقابل فرش پشمی

فرش های پشمی نسبت به فرش های الیاف مصنوعی مانند پلی پروپیلن، پلی استر، نایلون و غیره برتری دارند. مواد دیگر عبارتند از ابریشم واقعی، ویسکوز (منگنه)، ابریشم بامبو، ابریشم موز و غیره.

فرش های پنبه ای فرش های زیبا و تخت بافتی را می سازند که مقرون به صرفه تر هستند و مزایای خود را دارند.

بر اساس بافت فرش

فرش و قالی می توانند بافت هایی متفاوت از یکدیگر داشته باشند. تفاوت را می توان بر اساس بافت، احساس و ظاهر آنها تعیین کرد.
برخی از بافت ها عبارتند از، پرز بریده، پرز حلقه، فریز، مخمل خواب دار و غیره. برای آشنایی بیشتر با انواع بافت فرش با جزئیات کلیک کنید.

 

مشاهده طرح های کارت ویزیت قالیشویی و مبل شویی

 

چه نوع فرشی بخرم؟

نوع فرش مورد نیاز شما بستگی به محل قرارگیری، برای فضای داخلی یا خارجی دارد. فرش های فضای باز از نایلون یا پلاستیک هستند که به راحتی آب و هوا را تحمل می کنند. فرش های داخلی باید با رنگ داخلی هماهنگ باشند. اندازه و متریالی را که متناسب با بودجه شماست انتخاب کنید. برای اطلاع از نوع فرش خود، تصویر آن را با فیصل بین المللی به اشتراک بگذارید.

چه انواع فرش برای اتاق خواب بخرم؟

هر فرشی که به چشمان شما می آید یا شما را خوشحال می کند به سراغ آن بروید. این بیشتر در مورد انتخاب شخصی رنگ، طرح فرش یا طرح است. با این حال، تنها چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه تخت است. فرش های تخت ملکه بزرگ هستند و سایز کینگ بزرگتر هستند.

اندازه فرش مناسب اتاق خواب خود را انتخاب کنید. اگر بودجه معقولی دارید، بدون شک از فرش های پشمی دستبافت استفاده کنید. در حالی که فرش های پشمی مجلل هستند، بافت های تخت زیبا و ارزان هستند. فرش‌های ابریشم بامبو جایگزینی عالی برای فرش‌های ابریشم واقعی هستند. سپس رنگ ها را با رنگ دیوار، پرده ها، مبلمان و خود تخت هماهنگ کنید.

بهترین انواع قالیچه چیست؟

برخی از رایج ترین انواع قالی بافی عبارتند از:

بافت تخت
دست بسته
قلاب دست
دستی
شگ (یا پشمالو)
ماشینی

انواع مواد فرش چیست؟

انواع الیاف وجود دارد که انواع مختلفی از فرش های سطحی را می سازد. برخی از مواد طبیعی هستند، در حالی که برخی مصنوعی و برخی ترکیبی هستند. برخی از الیاف طبیعی عبارتند از پشم، ابریشم واقعی، پنبه، جوت، سیزال و علف دریایی.

آنها همچنین شامل چرم، خز مصنوعی / فرش مصنوعی هستند. برخی از مواد غیر طبیعی فرش مانند ویسکوز، پلی پروپیلن، فرش های میکروفیبر/پلی استر، نایلون و غیره هستند.

انواع فرش دستباف چیست؟

فرش دستباف تمام آن قالی هایی است که ساخت آن با دست انسان است نه ماشین. برخی از قالیچه های دستباف، قالیچه های دستباف، پرزدار، دستباف، تخت بافته (یا گلیم) و بافته شده اند.

از چه مواد فرش باید اجتناب کرد؟

اینکه چه مواد فرش باید مصرف شود و از چه موادی باید اجتناب کرد می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. برای مناطق پر رفت و آمد از پا، از فرش‌های الیافی مانند ابریشم هنری (ریون یا ویسکوز) اجتناب کنید. برای کفپوش های بیرون از منزل و حمام، به جای پشم از نایلون استفاده کنید. از موادی مانند جوت یا ویسکوز در مکان های مرطوب خودداری کنید. برخی ممکن است به فیبر مصنوعی حساسیت داشته باشند، زیرا ممکن است با مواد شیمیایی درمان شده باشند. بنابراین اگر شما یا یکی از اعضای خانواده از این مسائل رنج می برید بهتر است از خودداری کنید.

 

چگونه کارت ویزیت فرش فروشی را سفارش چاپ دهم؟

به راحتی یک آب خوردن ، کافیست تا با ما تماس بگیرید یا بصورت آنلاین ثبت سفارش کنید .

 

برخی از انواع فرش های مسطح چیست؟

فرش های تخت بافت ارزان قیمت هستند و در مواد مختلفی تولید می شوند. آنها سبک وزن هستند، به راحتی تمیز می شوند. آنها توده ای ندارند و از این پس هرگز نمی ریزند. برخی از دسته‌بندی‌های فرش‌های تخت‌باف عبارتند از: فرش‌های سوزنی، فرش‌های قلاب‌دار، فرش‌های پانجا دهری، فرش‌های اوبسون و دوخت زنجیره‌ای.

فرش پشمی چیست؟

در میان انواع قالی، قالی‌های پشمی شکل اصلی آن‌ها بوده و قدمتی هزار ساله دارد. این فیبر که از گوسفند به دست می آید، یک الیاف طبیعی است. آنها به راحتی تمیز می شوند. اگر به خوبی از آنها مراقبت شود، می توانند بیش از پنجاه تا صد سال دوام بیاورند. این روزها فرش های پشمی با ترکیبات دیگر الیاف مصنوعی عرضه می شوند. الیاف مخلوط فرش و فرش را ارزان و در عین حال بادوام می کند.

انواع فرش های گران قیمت کدامند؟

دو روش برای تعیین قیمت فرش وجود دارد. این یا با توجه به نوع الیاف استفاده شده در ساخت آن یا به دلیل کیفیت (KPSI) فرش است. به عنوان مثال، فرش های الیاف ابریشم واقعی گران هستند. پشم نیوزلند بهترین پشم در بین سایر انواع پشم است.

هر چه کیفیت فرش بالاتر باشد، قیمت بالای آن بیشتر است. از این رو، این به معنای زمان و کار بیشتر برای ساخت فرش های باکیفیت است. تولید برخی از فرش های دستباف با کیفیت بالا ممکن است ۶ تا ۸ ماه طول بکشد تا آنها را تولید کنند.

برخی از انواع پرز فرش چیست؟

پرز فرش به تراکم الیاف در فرش اشاره دارد. به عبارت دیگر ضخامت قالیچه ها است. در آن، یک فرش می تواند پر پرز یا کم پرز باشد. فرش های دستبافت یا دستباف دارای پرز هستند در حالی که فرش های مسطح یا گلیم یا عجله بدون پرز هستند.

امیدواریم که راهنمای انواع فرش ما برای شما مفید بوده باشد.

 

فرش مدما ، مدل فرش ماشینی و دستباف .

قیمت فرش تافته باغ ارم ، فرش وینتیج بسیار مناسب است. فرش دستبافت کاشان تبریز و قم گران ترین فرش دنیاست.

تابلو فرش های برجسته نفیس ایرانی هستند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.