چاپ

کارت ویزیت ضد آب

کارت ویزیت ضد آب

کارت ویزیت ضد آب ( کارت ویزیت قابل شستشو )

آیا علاقه دارید تا کارت ویزیت ضد آب داشته باشید ؟ اگر پاسختان مثبت است پس چند دقیقه از وقتتان را برای مطالعه این مقاله صرف کنید تا بهترین و مناسب ترین مدل آن را برای خودتان انتخاب کنید و  سفارش دهید.

وقتی برای خرید ساعت مچی به فروشگاه یا فروشگاه آنلاین مراجعه می کنیم اولین گزینه ای که برایمان اهمیت دارد و مهم است ، ضد آب بودن ساعت است .

حالا این امکان ضد آب بودن به کارت ویزیت های لوکس چاپداران افزوده شده است.

کارت ویزیت هایی که از پلاستیک فشرده (PVC) ساخته شده اند علاوه بر خاصیت ضد آب بودن دارای درخشندگی و براقیت بیشتری نسبت به کارت ویزیت های لمینت شده دارند.

انعطاف پذیری و مقاومت کارت ویزیت های ضد آب همانند کارت های بانکی است به گونه ای که امکان پاره کردن آن ها با دست ممکن نیست .

چند مدل کارت ویزیت ضد آب در چاپداران موجود است ؟

تمام کارت های لوکس pvc خاصیت ضد آب بودن را دارند فقط در ضخامت و نوع درخشندگی کارت ( شفاف ، براق ، مات ، متالیک ) متفاوت  هستند .

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کالای خواب

کارت ویزیت pvc متالیک

کارت ویزیت pvc براق

کارت ویزیت pvc مات

کارت ویزیت pvc شفاف

 

تفاوت کارت ویزیت pvc براق و مات چیست ؟

کارت ویزیت pvc براق

کارت ویزیت پی وی سی براق ضخامت ۷۶۰ میکرون دارد ( مشابه کارت های بانکی ) ولی کارت ویزیت pvc مات ضخامت ۵۰۰ میکرون دارد . ( کمی نازکتر است )

ضمن اینکه سطح خارجی آنها کاملا باهم متفاوت است طوریکه pvc براق کاملا صیقلی و نرم و براق هستش و مدل pvc مات کاملا برعکس آن میباشد .

 

کارت ویزیت متالیک

کارت ویزیت متالیک در واقع همان کارت ویزیت pvc براق هستش که در سطح آن ذرات فوق ریزی همانند فلز نقره در حال درخشش هستند ( مانند ستاره هایی ریز در سطح کارت می درخشند )

این مدل کارت ویزیت در تعداد ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تایی قابل سفارش است .

 

کارت ویزیت شفاف

در این کارت ویزیت از پلاستیکی نیمه شفاف که نور از آن عبور  میکند استفاده شده است که ظاهری خاص و متفاوت با تمام کارت ویزیت هایی که تا کنون دیده اید ایجاد می کند .

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کافی شاپ

 

کارت ویزیت لوکس pvc کاملا دوستدار محیط زیست است چون برای چاپ این مدل کارت ویزیت نیازی به قطع درخت نیست چون از هیچگونه متریال کاغذی یا مقوایی در آن استفاده نشده است و  تمام آن از پلاستیک فشرده ساخته شده است .

و نیز این مدل کارت ویزیت بخاطر مقاومت بالایی که دارد به هیچ وجه خراب ، پاره ، خیس نمیشود و تقریبا میشود گفت که اگر آسیبی عمدی به آن وارد نشود برای بیش از یک قرن سالم می ماند و اگر مشتری شما آن را پیش خودش نگه دارد ( حتی در بدترین شرایط جوی مانند بارندگی و  رطوبت یا حتی قرار دادن آن در جیب پشت شلوار ) تا سالیان سال آن کارت سالم میماند و اطلاعات برند و کسب و کار شما را به نظر مشتری میرساند .

 

چنانچه این نوع کارت ویزیت را سفارش دهید ، مجموعه چاپداران به همراه سفارشتان یک ضمانتنامه مادام العمر برای شما ارسال میکند . تا خیالتان بابت ماندگاری و کیفیت این کارت ویزیت راحت باشد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.