طراحی

کارت ویزیت سوپر پروتئین

کارت ویزیت سوپر پروتئین

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت سوپر پروتئین

کارت ویزیت سوپر گوشت (قصابی) ، مرغ فروشی ، ماهی فروشی

طراحی و چاپ کارت ویزیت سوپر گوشت

طراحی و چاپ کارت ویزیت سوپر گوشت

کارت ویزیت مرغ و ماهی فروشی

کارت ویزیت مرغ و ماهی فروشی

تراکت تبلیغات سوپر گوشت

تراکت تبلیغات سوپر گوشت

ویژگی های یک کارت ویزیت خوب برای سوپر پروتئین

کارت ویزیت ماهی و میگو

کارت ویزیت ماهی و میگو

چاپ کارت ویزیت سوپر گوشت

چاپ کارت ویزیت سوپر گوشت

کارت ویزیت فروشگاه پروتئینی

کارت ویزیت فروشگاه پروتئینی

طرح کارت ویزیت سوسیس و کالباس

طرح کارت ویزیت سوسیس و کالباس

کارت ویزیت سوپر پروتئین

کارت ویزیت سوپر پروتئین

ویزیت کارت قصابی

ویزیت کارت قصابی

چگونه کارت ویزیت سوپر گوشت سفارش دهیم؟ کافیست از بین مدل های کارت ویزیت ، یکی را انتخاب کنید و مشخصات مغازه خود را ثبت کنید تا سفارشتان چاپ و بعد از ۳ روز درب مغازه تحویل بگیرید.

چگونه یک کسب و کار فروشگاه گوشت (سوپر پروتئین) راه اندازی کنیم

محله شما برای دریافت پروتئین روزانه خود روی بازارهای گوشت و قصابی ها حساب می کند. اگر می خواهید یکی از این اعضای اصلی جامعه شوید، ابتدا باید چند فاکتور را در نظر بگیرید. راه اندازی یک تجارت قصابی مستلزم عقل سلیم و آمادگی است، بنابراین اگر از قبل فکر کنید می توانید به اهداف خود برسید. هنگامی که یک مغازه گوشت باز می کنید، باید این چهار بخش از تجارت را در نظر بگیرید:

۱. بازار خود را تعریف کنید و یک مکان پیدا کنید

یک استراتژی بازاریابی و فروش مناسب، مخاطبان هدف شما را در مرکز تمرکز قرار می دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد استراتژی فروش، افرادی را در نظر بگیرید که محصولات شما را می خرند. برای مثال، اگر گوشت‌های مخصوص می‌فروشید، ممکن است مشتریانی را که علاقه‌مند به آشپزی لذیذ هستند جذب کنید. همچنین می‌توانید انواع گوشت‌های محبوبی را که یک خانواده معمولی خریداری می‌کند، بفروشید. برای تبدیل شدن به بخش مهمی از محله شما، مغازه شما باید مکان قابل توجهی داشته باشد. دریابید که آیا می توانید فضایی در جاده شلوغی که اعضای جامعه هر روز از آن عبور می کنند، بخرید یا خیر. افرادی که به محل کار خود رفت و آمد می کنند اغلب مغازه شما را می بینند و آن را مکانی مناسب برای تهیه لوازم شام در راه خانه می دانند.

۲. در مورد موجودی خود تصمیم بگیرید و با تامین کنندگان ارتباط برقرار کنید

گوشت با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است! روابطی که با تامین کنندگان خود ایجاد می کنید، بخش مهمی از اداره قصابی شما است. آیا گوشت های مخصوص مزرعه تازه می خواهید؟ در مورد انتخاب گسترده ای از یک تامین کننده ملی چطور؟ اهداف کسب و کار شما بر پاسخ به این سؤالات تأثیر می گذارد. هزینه ها و موجودی هر تامین کننده نیز بر انتخاب شما تأثیر می گذارد. برخی از تامین کنندگان حتی ممکن است محصولات، نام تجاری یا حتی ماشین آلات رایگان را برای کمک به شما در شروع کار ارائه دهند.

روند ایجاد و حفظ روابط فروشنده همچنان که کسب و کار خود را اداره می کنید ادامه خواهد داشت. ثبت دقیق روابط فروشنده شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه زمانی فروشنده ای را نگه دارید و چه زمانی فروشنده جدیدی پیدا کنید. این اطلاعات همچنین به مدیریت هزینه های بودجه شما کمک می کند. برخی از ابزارهای مدیریت فروش شامل ویژگی های مدیریت فروشنده هستند که به شما امکان می دهد معاملات خود را پیگیری کنید.

سفارش طراحی کارت ویزیت و چاپ فاکتور سوپر پروتئین

چاپ فاکتور سوپر پروتئین گوشت

چاپ فاکتور سوپر پروتئین گوشت

۳. کارکنان قابل اعتماد را استخدام کنید و یک برنامه تنظیم کنید

اگر پول کافی برای استخدام کارگران در بودجه خود دارید، می توانید اداره کسب و کار خود را بسیار آسان کنید. کارمندان شما به شما کمک می کنند تا به مشتریان خدمات ارائه دهید و زمان بیشتری برای رشد کسب و کارتان به شما می دهند. حتی یک کارمند پاره وقت می تواند به شما کمک کند تا موفق شوید. به یاد داشته باشید که میانگین دستمزد در منطقه خود را در نظر بگیرید تا بتوانید نرخ منصفانه ای ارائه دهید. هنگامی که یک تیم قابل اعتماد از کارمندان دارید، می توانید برنامه ای را بر اساس زمان اوج مصرف خود ایجاد کنید.

وقتی برای اولین بار یاد می گیرید که چگونه قصابی خود را راه اندازی کنید، ممکن است ندانید که چه زمان هایی شلوغ تر از زمان های دیگر خواهد بود. ردیابی فروش خود به صورت شیفتی به شما نگاهی مبتنی بر داده به زمان های شلوغ شما می دهد. با این دانش، می توانید برای پاسخگویی به افزایش تقاضا، کارکنان بیشتری را در ساعات اوج مصرف برنامه ریزی کنید.

۴. تجهیزات مناسب را دریافت کنید

حتی اگر گوشت های صنعتگر را نمی فروشید، قصابی یک صنعت است و یک صنعت به ابزار نیاز دارد. کار بازار گوشت همچنین شامل بسیاری از اشیاء تیز است که نیاز به محافظت دارند. لوازم قصابی معمولی عبارتند از:
چاقوهای قصابی با کیفیت و چاقو تیزکن
دستگاه برش گوشت
آسیاب و سایر ماشین آلات پردازش
مقیاس
یخچال و فریزر
میز، پیشخوان و چرخ دستی
دستکش، لباس و محافظ
لوازم روزمره مانند سینی، صابون و بسته بندی پلاستیکی

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت دندانپزشکی +30 طرح جدید Dental business card

 

دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت سوپر پروتئین ، سوپر گوشت ، مرغ و ماهی فروشی ، میگو ، فرآورده های گوشتی ، برگر ، سوسیس و کالباس

کارت ویزیت سوپر پروتئین گوشت

بنر تابلو سوپر گوشت

در این مقاله ما ۲۰ ایده بسیار سودآور و پرطرفدار برای کسب و کار گوشت را برای شروع آماده کرده ایم. در زیر می توانید بسیاری از ایده های تجاری گوشت مرغ، ایده های تجاری گوشت بز و حتی ایده های نام تجاری گوشت را بیابید. به گفته ما، باید به ایده های فروشگاه گوشت و ایده های تجاری فرآوری گوشت توجه کنید. ما همچنین ایده های تجاری گوشت یخ زده و تولید محصولات گوشتی خوش طعم مختلف را جمع آوری کرده ایم. واقعاً فرصت‌های گوشت زیادی وجود دارد، بنابراین بفهمید که کدام یک برای شما مناسب‌تر است و از آن درآمد کسب کنید.

 

بهترین ایده های تجارت گوشت برای شروع

۱. فروش قطعات گوشت مرغوب

یکی از مشاغل اصلی گوشت فروش و ارائه برش های گوشت مرغوب با کیفیت خوب است.
اگرچه به ظاهر ساده است، اما می تواند واقعاً سودآور باشد. بهترین تکه‌های گوشت مورد نیاز همه رستوران‌ها، هتل‌ها، فروشگاه‌های خوب است و می‌تواند به افراد نیز ارائه شود. اگر به تکه های گوشت مرغوب با کیفیت خوب دسترسی دارید در هتل ها و فروشگاه های رستوران های محلی خود قدم بزنید یا با آنها تماس بگیرید یا ایمیل بزنید. به آنها گوشت باکیفیت بدهید. مطمئناً از این طریق مشتریانی پیدا خواهید کرد، اگرچه باید به سختی آنها را جستجو کنید، ترجیحاً در چندین مکان همزمان. به این ترتیب می توانید گوشت را با سود بالاتری بفروشید.

۲. تولید گوشت منجمد

یک ایده عالی برای یک تجارت گوشت کوچک یا متوسط می تواند تولید گوشت منجمد باشد.
انواع مختلفی از گوشت های منجمد وجود دارد که می توانید تولید کنید: ناگت یا نوار منجمد، بال مرغ، سینه مرغ منجمد، استیک یخ زده (به عنوان مثال استیک با علف)، گوشت چرخ کرده منجمد، کوفته یخ زده، و پفک گوشت گاو منجمد. در این کسب و کار واقعاً فرصت های مختلف بسیار زیادی وجود دارد و اگر یک محصول اصلی و جالب پیدا کنید یا مشتریان مناسب را پیدا کنید، می توانید از آن پول بسیار زیادی به دست آورید. برای اینکه محصول گوشت منجمد شما خاص باشد، می توان آن را با سس، پنیر منجمد کرد، یا در ماریناد یا مواد افزودنی دیگر فرو کرد تا خاص شود.

۳. ایجاد رستوران اختصاصی

گوشت یکی از مهم ترین عناصر بسیاری از رستوران ها است. اگر یک قصابی دارید یا یک تجارت مرتبط با گوشت دارید، می تواند ایده بسیار خوبی باشد که رستوران کوچک خود را باز کنید. چنین رستورانی فقط می تواند غذاهای گوشتی مانند گوشت کبابی، فیله سرخ شده یا فیله نان، بال، ران، استیک سرخ شده، بیکن با لوبیا و تخم مرغ، یا سیخ و کباب ارائه دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مکانی را اجاره کنید، روی یک آشپزخانه ساده سرمایه گذاری کنید، چند میز بچینید و به رستوران خود طراحی و استایل خوبی بدهید و نامی جذاب انتخاب کنید (اشاره به گوشت خوش طعم تازه).

سفارش طراحی و چاپ کارت ویزیت سوپر گوشت پروتئین

۴. فروشگاه آنلاین گوشت

از زمان تغییراتی که در جهان رخ داده است، خرید آنلاین بسیار محبوب شده است. مردم چیزهای بیشتری را به صورت آنلاین خریداری می کنند، از جمله غذا و گوشت. زمان کنونی می تواند زمان خوبی برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی گوشت (مثلاً برای فروش گوشت در محله و شهر خود) و فروش آنلاین محصولات گوشتی خود با ارسال آنها به کشورهای دیگر باشد.

۵. MEATSHOP خود را به یک استیک‌خانه ممتاز (به سبک SALT BAE) تبدیل کنید

استیک‌خانه ممتاز یک ایده تجاری عالی در مرکز هر شهر بزرگ و همچنین در هر مقصد گردشگری محبوب است. هنگام راه اندازی چنین استیک خانه لوکسی، می توانید به فروش محصولات گوشتی خود نیز فکر کنید. شما می توانید گوشت فرآوری شده خود را ارائه دهید. نمونه‌ای از این گوشت‌ها می‌تواند کوت دو بوف وینتیج (استیک دنده‌ای) باشد که گران‌ترین استیک‌ها (۲۰۰۰ کوت د بوف وینتیج) تا ۳۲۰۰ دلار فروخته می‌شوند.

۶. فروشگاه گوشت طبیعی ارگانیک

غذاهای سالم و ارگانیک در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و طبق مطالعات متعدد در آینده تقاضای فزاینده‌ای خواهند داشت. نمونه ای از تجارتی که در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم، تجارت گوشت مرغ ارگانیک است. امروزه خرید گوشت مرغ سالم طبیعی در شهرهای بزرگ دشوار است. اکثر جوجه ها از مزارع غیرطبیعی در مقیاس بزرگ می آیند که در آن غذای شیمیایی می خورند و در شرایط غیر طبیعی زندگی می کنند. نقطه مقابل این، گوشت طبیعی است که از کشاورزی ارگانیک به دست می آید. به عنوان مثال، جوجه های آزاد که فقط مواد طبیعی می خورند، یا گوشت گاو تغذیه شده با علف که در مراتع طبیعی چرا می کنند. مطمئناً چنین گوشت طبیعی خریداران زیادی به خصوص در شهرهای بزرگ پیدا می کند.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت آموزشگاه زبان

۷. دودخانه گوشت

تولید گوشت ژامبون دودی و سایر محصولات یک ایده تجاری بسیار جالب و سودآور است. تعداد زیادی از تکنیک های سیگار کشیدن وجود دارد. همچنین یک دسته کامل از دستور العمل های خوشمزه برای گوشت های دودی (و همچنین بوقلمون دودی، ماهی و حتی فلفل که هنگام دود کردن ادویه های عالی می شوند) وجود دارد. برای دود کردن گوشت به یک سیگاری خوب نیاز دارید. می‌توانید آن را خودتان بسازید (که بسیار ارزان و آسان است) یا می‌توانید یک گوشت‌دودی حرفه‌ای برقی مانند این را در آمازون بخرید. محصولات دودی شده از این طریق می تواند فروخته شود (به رستوران ها، بازارها، آنلاین و غیره) همچنین می توانید فروشگاه خود را باز کنید یا گوشت دیگران را در صورت درخواست دود کنید.

۸. برگر با گوشت تازه

بدیهی است که اساس هر همبرگر گوشت خوب و تازه است (که همچنین بیشتر قیمت و ارزش برگر را تشکیل می دهد). اگر به گوشت تازه ارزان دسترسی دارید، می توانید به فکر افتتاح رستوران برگر خود باشید. حتی می توانید با یک رستوران کوچک با چند میز شروع کنید. مهم این است که برگر شما رقابت چندانی نداشته باشد و در جایی باشد که بتواند مشتریان زیادی پیدا کند. شما همچنین باید آن را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید و به رستوران خود شخصیت منحصر به فردی بدهید.

۹. تولید و فروش کنسرو گوشت

یکی دیگر از ایده های تجاری گوشت، تولید و فروش کنسرو گوشت است. مزیت بزرگ این نوع تجارت این است که کنسرو گوشت ماندگاری طولانی دارد، بنابراین به عنوان یک تولید کننده زمان زیادی برای یافتن خریداران برای محصولات خود خواهید داشت. کنسرو گوشت می تواند کاربردهای بسیار زیادی داشته باشد. می توان آن را به عنوان غذای اضطراری (برای طوفان، بحران یا سیل) فروخت. بسیاری از طرفداران بقا نیز دوست دارند مقداری از کنسرو گوشت داشته باشند.
همچنین یک غذای ضروری در ارتش و هنگام سفر است (به عنوان مثال در مکان های کمپینگ محبوب است).
اگر بتوانید جایگاهی برای خود در تولید کنسرو گوشت پیدا کنید، مطمئناً این تجارت بسیار سودآور خواهد بود. چنین گوشتی را می توان با سبزیجات، چه به صورت سس و چه با ادویه جات، فروخت.

 

سفارش آنلاین چاپ کارت ویزیت و تراکت سوپر پروتئین ، ژامبون ، کوکتل ، هات داگ ، بیکن

 

۱۰. گوشت خشک (مانند JERKY) تولید و فروش

همچنین تولید انواع دیگر گوشت خشک مانند چارکی آمریکای جنوبی، بورت مغولی یا بیلتانگ آفریقای جنوبی و بسیاری از انواع گوشت خشک جالب دیگر را در نظر بگیرید. این گونه گوشت های خشک را می توان در بسته بندی هایی مانند چیپس فروخت و به عنوان مثال به فروشگاه ها و آنلاین عرضه کرد.

۱۱. تولید ژامبون پخته شده

ژامبون های زیادی وجود دارد که گران ترین آنها برای یک پای عقب خوک ۴۵۰۰ دلار ارزش دارد (مانند ژامبون ایبری که عمدتاً در اسپانیا از خوک ایبری سیاه تهیه می شود). همچنین بسیاری از ژامبون های لوکس دیگر نیز وجود دارند که ارزش زیادی دارند مانند ژامبون آلنتجو پرتغالی، Dalmatinski pršut کرواتی یا پروشوتو ایتالیایی.

۱۲. بسته بندی با مرغ کبابی، بز یا گوشت های دیگر

بسیاری از مردم دوست دارند مقداری گوشت را سریع بخورند. به عنوان مثال، در هنگام استراحت در حین کار، یا در حین رانندگی در خودرو که برای مدتی در کنار جاده توقف کرده اید. گوشت ایده آل برای این نوع میان وعده در درجه اول مرغ است که می توان آن را به صورت کامل در سس یا چاشنی کبابی کرد و به طور کامل یا تکه به مشتریان فروخت (مانند پیتا یا در رول بزرگ مانند بوریتو). به طور مشابه، بز و گوسفند برای چنین تنقلاتی مناسب هستند، برای کباب، بسته بندی یا نان با سس و پنیر مناسب هستند. چنین محصولاتی را می توان در یک نقطه کوچک از فود تراک، یا با تحویل، فروخت تا یک رستوران بزرگتر در طول زمان باز شود.

۱۳. مغازه یا رستوران گوشت حلال یا کوشر

در بسیاری از شهرهای بزرگ با اقوام و مذاهب مختلف، یک ایده عالی برای تجارت گوشت ممکن است افتتاح یک فروشگاه مواد غذایی حلال یا حلال باشد. در چنین فروشگاه‌هایی (یا رستوران‌ها)، فروش گوشت مرغ، گوشت گاو و بز می‌تواند ایده تجاری خوبی باشد. غذاهای مختلف و جالب از کشورهای دیگر نیز ارزش فروش در چنین فروشگاه هایی را دارند. چنین تجارتی اغلب در مراکز شهرها سودآور است. همچنین ارزش آن را دارد که آن را به صورت آنلاین با استفاده از رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. خود تولید گوشت حلال و کوشر نیز می تواند ایده خوبی برای تجارت گوشت باشد. کسب و کار فرآوری گوشت حلال و کوشر نیز می تواند یک ایده سودآور باشد.

کارت ویزیت قیمت مناسب برای سوپر پروتئین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.