چاپ

کارت ویزیت تصفیه آب

کارت ویزیت تصفیه آب

طرح و چاپ کارت ویزیت تصفیه آب

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

طرح های کارت ویزیت فیلتر آب

نمونه طرح های کارت ویزیت نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب

کارت ویزیت تصفیه آب

کارت ویزیت تصفیه آب

نمایندگی تصفیه آب خانگی

نمایندگی تصفیه آب خانگی

دانلود طرح کارت ویزیت تصفیه آب

دانلود طرح کارت ویزیت تصفیه آب

سفارش کارت ویزیت تصفیه آب

سفارش کارت ویزیت تصفیه آب

چاپ ویزیت کارت تصفیه آب

چاپ ویزیت کارت تصفیه آب

طرح جدید تبلیغات دستگاه فیلتر آب

طرح جدید تبلیغات دستگاه فیلتر آب

تراکت نماینده فروش تصفیه اب

تراکت نماینده فروش تصفیه اب

کارت ویزیت دستگاه تصفیه آب

کارت ویزیت دستگاه تصفیه آب

 

۱۱ مورد از بهترین فیلترهای آب برای از بین بردن باکتری ها ، کلر ، فلزات و موارد دیگر

نوشیدن روزانه آب بخش مهمی از سالم ماندن است ، اما آیا می دانید آیا آبی که مصرف می کنید در واقع تمیز است؟ مایا فلر ، MS ، RD ، CDN از مایا فلر تغذیه مستقر در بروکلین می گوید: “بسته به محل زندگی و منبع آب شما ، آب می تواند شامل طیف وسیعی از باکتری ها ، ویروس ها و آلاینده ها از جمله آفت کش ها ، داروها ، فلزات سنگین و موارد دیگر باشد.” به آلاینده ها می توانند شامل ویروس ها و باکتری های بیماری زا مانند سالمونلا و ای. coli ، سرب ، جیوه ، BPA ، پروژسترون ، کافئین ، استامینوفن ، گلیفوسات ، بنزن ، استایرن ، کلروفرم ، آرسنیک ، فرآورده های نفتی و غیره. ”

انواع فیلتراسیون آب

هیچ کس نمی خواهد هر بار که یک جرعه آب می نوشد (یا می پزد ، تمیز می کند یا با آن حمام می کند) این آلودگی ها را وارد بدن خود کند . و فلر توضیح می دهد که در اینجا فیلترها و دستگاه های تصفیه آب مفید است. او توضیح می دهد: “فیلترهای آب ، تک یاخته ها و باکتری های منتقل شده در آب را حذف می کند ، اما ویروس ها را حذف نمی کند ، در حالی که دستگاه های تصفیه آب ناخالصی ها از جمله تک یاخته ها ، باکتری ها و ویروس ها را فیلتر می کنند.” “نوشیدن آب تصفیه شده راهی است برای جلوگیری از آلودگی های مضر از آب آشامیدنی شما ، که برای بدن و سلامت کلی ما بهتر است.”

هنگام خرید بهترین فیلتر آب برای نیازهای شما ، او توصیه می کند از فیلتری استفاده کنید که آلاینده ها را تصفیه و تصفیه می کند: “به دنبال سیستمی باشید که هم فیلتر کند و هم تصفیه کند و در مورد آلاینده هایی که از بین می برد شفاف باشد. من همچنین دوست دارم آزمایشات شخص ثالث را ببینم که نشان دهد سیستم از استانداردهای آب مطابقت دارد یا فراتر می رود. ” فلر همچنین توصیه می کند هزینه تعویض فیلترها و مدت زمان دوام آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که انتخاب اقتصادی برای خانه شما خواهد بود.

اگر برای شروع نوشیدن آب تمیز آماده هستید ،

موارد زیر بهترین فیلترهای آب برای هر اتاق خانه شما هستند.

پارچ فیلتر آب با ارزش بیشتر برای اکثر افراد: پارچ فیلتر آب مترو استاندارد Brita
بهترین پارچ تصفیه آب طراحی شده: پارچ ۱۰ لیوانی سوما
بهترین فیلتر برای شیر آب ظرفشویی: سیستم تصفیه آب PUR Faucet Mount
عالی ترین سیستم فیلتر آب زیر سینک: سیستم فیلتر آب زیر سینک Frizzlife
بهترین سیستم فیلتر اسمز معکوس: APEC Water Systems Essence 5-Stage Under-Sink Reverse Osmosis Water Filter System
برترین فیلتر آب برای دوش: فیلتر دوش AquaBliss High Output Revitalizing
مناسب ترین فیلتر کل خانه: Pelican PSE1800 سیستم تصفیه آب کل خانه
بهترین فیلتر آب برای RV: فیلتر آب برکی بزرگ
عالی ترین فیلتر بطری آب: بطری فیلتر آب Philips Water GoZero Everyday
خوب ترین فیلتر آب برای پیاده روی یا کمپینگ: فیلتر آب Katadyn Vario
حرفه ای فیلتر آب شیشه ای: Hydros Glass Slim Pitcher

پارچ فیلتر آب با ارزش برای بیشتر مردم
یک گزینه برتر که در اکثر خانه ها اصلی است

پارچ های آب یکی از رایج ترین روش های فیلتر کردن آب لوله کشی است و Brita یکی از معروف ترین مارک های موجود در بازار است. این پارچ ها به دلیل هزینه مقرون به صرفه و سهولت استفاده بسیار مورد توجه قرار می گیرند ، و پارچ فیلتر آب مترو بریتا استاندارد دارای بیش از ۴۴۰۰۰ نقد در آمازون و امتیاز ۴.۷ ستاره است ، که آن را به یکی از بهترین گزینه های موجود تبدیل می کند.

این پارچ دارای ظرفیت ۵ فنجان است و در سه رنگ عرضه می شود و شما می توانید بین فیلترهای استاندارد که حدود دو ماه دوام دارند یا فیلترهای Longlast که فقط باید هر شش ماه یکبار تعویض شوند را انتخاب کنید. این فیلترها از کربن فعال مبتنی بر نارگیل برای حذف کلر ، جیوه ، مس ، روی و کادمیوم از آب استفاده می کنند و پارچ دارای یک چراغ نشانگر داخلی است که به شما اطلاع می دهد چه زمانی فیلتر باید تعویض شود.

 

بهترین طراحی پارچ فیلتر آب
گزینه ای زیبا از پلاستیک بدون BPA

 

در حالی که ممکن است بریتا دارای نام شناخته شود ، سوما جذابیت اینستاگرام را دارد. طراحی سوما به گونه ای که به قدری زیبا به نظر برسد که در پیشخوان شما قرار بگیرد یا به عنوان بخشی از یک مهمانی شام آماده شود ، برداشت فیلتر آب از سوما براق و ظاهری ارگانیک دارد ، با فیلتر هندسی و دسته بامبو. اما ظاهر الهام گرفته از اسکاندیناوی تنها جذابیت این تازه وارد نیست.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت کارواش

این فیلتر از ۶۵٪ مواد گیاهی تجدید پذیر (کربن پوسته نارگیل فعال و پایدار نیشکر و نیشکر گیاهی به همراه تبادل یونی) ساخته شده است در حالی که پارچ از پلاستیک بدون BPA و بامبو پایدار ساخته شده است ، بنابراین می توانید احساس خوبی داشته باشید در مورد فیلتر کردن طعم های شیمیایی و معدنی ناخواسته از شیر خود.

 

بهترین فیلتر برای شیر آب سینک

سیستم تصفیه آب که درست روی شیر آشپزخانه شما نصب می شود

سیستم تصفیه آب PUR Faucet-Mount درست روی شیر آشپزخانه شما نصب می شود و به شما این امکان را می دهد که آب تازه تصفیه شده را درست از شیر آب دریافت کنید. نصب بر روی اکثر شیرها بسیار آسان است (بدون ابزار لازم) و فیلتر از کربن فعال و تبادل یونی برای کاهش بیش از ۷۰ آلاینده از جمله سرب ، جیوه و برخی آفت کش ها استفاده می کند.

همچنین شامل یک فیلتر MineralClear است که طعم واضح را ارائه می دهد و هر فیلتر را می توان در ۱۰۰ گالن آب استفاده کرد که معمولاً سه ماه استفاده می شود. این فیلتر آب نصب شده روی شیر آب نزدیک به ۹۰۰۰ بررسی در آمازون دارد و خریداران می نویسند که “این کار عالی در از بین بردن بوی وحشتناک کلر و طعم آب لوله کشی انجام می دهد.”

 

بهترین سیستم فیلتر آب زیر سینک

سیستم تصفیه دو مرحله ای که نصب آن آسان است

با استفاده از سیستم فیلتر آب زیر سینک Frizzlife می توانید آب سینک خود را فیلتر کنید. این دستگاه از یک سیستم تصفیه دو مرحله ای برای حذف بیش از ۹۹.۹۹٪ آلاینده ها مانند سرب ، کلر ، زنگ و ترکیبات آلی فرار استفاده می کند ، در حالی که بو و مزه آب شما را بهبود می بخشد.

این فیلتر زیر سینک ظرف مدت چند دقیقه بسیار آسان نصب می شود و متناسب با خطوط آب ۱/۲- و ۳/۸ اینچی است. سرعت جریان دو گالن در دقیقه با سرعت ۴۰ psi را ارائه می دهد و کارتریج های آن باید هر شش تا هشت ماه تعویض شود.

 

بهترین سیستم فیلتر اسمز معکوس
سیستم تصفیه آب که تقریباً همه چیز را جذب می کند

بسیاری از فیلترهای آب از غشاهای کربن فعال یا کاغذ برای از بین بردن آلاینده ها استفاده می کنند ، اما اگر می خواهید کل مواد جامد محلول (که اغلب TDS نامیده می شود) را از منبع آشامیدنی خود حذف کنید ، به یک فیلتر آب اسمز معکوس نیاز دارید. این سیستم ها معمولاً شامل چندین مرحله فیلتراسیون هستند و از یک غشای بسیار خوب برای حذف هرگونه مواد معدنی ، نمک ها ، فلزات ، کاتیون ها یا آنیون ها که ممکن است در آب حل شوند استفاده می کنند.

سیستم فیلتر آب اسمز معکوس ۵ مرحله APEC Water Systems Essence به دلیل داشتن پنج فیلتر با ظرفیت بالا که می تواند ۹۹٪ کلر ، طعم ، بو و VOC ها و همچنین فلوراید سمی ، سدیم را حذف کند ، محبوب ترین گزینه در این گروه است. ، آرسنیک ، سرب ، نیترات ، فلزات سنگین و موارد دیگر. طراحی شده است که در زیر سینک شما نصب شود ، فرآیندی که بسته به اتصالات شما می تواند کمی مشکل باشد.

 

چگونه کارت ویزیت تصفیه آب سفارش دهیم؟

به راحتی چند کلیک ، کافیه برید در صفحه محصولات و از بین انواع کارت ویزیت فوری و کارت ویزیت لوکس یک دسته را انتخاب کنید . از بین نمونه های نشون داده شده یک نمونه جنس کارت ویزیت را انتخاب و سفارش خود را تکمیل کنید .

بهترین فیلتر آب برای دوش

یک سیستم تصفیه که آب شما را با ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی تزریق می کند.

اگر کلر یا مواد شیمیایی در آب خود دارید ، می تواند منجر به خشکی پوست ، شکنندگی موها و موارد دیگر شود. با این حال ، می توانید آب را در حمام خود با فیلتر دوش AquaBliss SF100 Revitalizing Shower فیلتر کنید ، که به سادگی روی وسایل دوش شما پیچ می خورد.

این واحد دارای چندین نوع فیلتر فیلتر – از جمله فیلترهای رسوب ، محیط های اکسیداسیون و کاهش ، کربن فعال و موارد دیگر – است و به خنثی کردن بوها ، تعادل pH و حذف کلر ، آفت کش ها ، داروها ، آلودگی ها ، بوها و موارد دیگر از آب کمک می کند. همچنین آب شما را با ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی برای سلامت پوست و مو تزریق می کند و فیلتر فقط باید هر شش ماه یکبار در یک خانه معمولی تعویض شود.

دیگر نمونه طرح های مشاغل  کارت ویزیت باربری (حمل و نقل)

 

بهترین فیلتر کل خانه
سیستم تصفیه آب که فقط هر پنج سال یکبار نیاز به تعویض دارد

اکثر فیلترهای آب برای تصفیه تنها یک منبع آب در خانه شما طراحی شده اند ، چه شیر آب باشد چه سر دوش ، اما اگر می خواهید تمام آب را در کل خانه خود فیلتر کنید ، به محصول گرانتری مانند Pelican PSE1800 Water احتیاج دارید. فیلتر و سیستم جایگزین نرم کننده آب NaturSoft. این سیستم می تواند ۱۰ گالن در دقیقه فیلتر کند ، و برای خانه هایی با یک تا سه حمام مناسب است و از یک فیلتر پیش رسوب و فیلتر کربن برای حذف رسوب ، مواد شیمیایی ، کلر و موارد دیگر استفاده می کند.

این سیستم همچنین یک جایگزین نرم کننده آب ارائه می دهد ، که مقیاس را بیش از ۹۹ reduces کاهش می دهد و از تجمع آب سخت در لوله کشی و لوازم شما جلوگیری می کند. پیش فیلتر نیاز به تعویض هر شش تا نه ماه دارد و رسانه های کربنی فقط هر پنج سال یکبار یا ۶۰۰۰۰۰ گالن نیاز به تعویض دارند و از این رو یک سیستم کم تعمیر و نگهداری می شود که می توانید سالها از آن استفاده کنید.

 

بهترین فیلتر آب برای RV
یک گزینه جامد برای سفرهای جاده ای

اگر نگران سرب یا سایر آلودگی های موجود در آب آشامیدنی خود هستید ، فیلتر آب بزرگ برکی دارای طراحی قابل حمل است که برای RV یا هر نوع مسافرتی ایده آل است. این دستگاه از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و می تواند تا ۲.۲۵ گالن آب را در یک زمان نگه دارد. از فیلتر کربن ساخته شده از پوسته نارگیل و مخلوط اختصاصی سایر رسانه ها برای حذف ۹۹.۹۹۹٪ ویروس ها و باکتری ها و همچنین آفت کش ها ، فلزات سنگین و موارد دیگر استفاده می کند.

استفاده از Big Berkey نیز آسان است. کافی است مخزن را صبح پر کنید و در حدود دو ساعت ، محفظه فوقانی به داخل محفظه پایینی فیلتر می شود. سپس می توانید آب را از طریق اسپایگوت موجود از پایین بیرون بریزید.

 

بهترین بطری آب با فیلتر
یک گزینه در حال حرکت با یک فیلتر داخلی

برای کسانی که بطور مرتب بطری آب خود را از منابع مختلف در طول روز پر می کنند ، بطری روزانه Philips Water GoZero دارای یک فیلتر داخلی است که اطمینان حاصل می کند نوشیدنی شما همیشه تمیز است. این بطری در اندازه های ۲۲ و ۱۸.۶ اونسی و طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارد و از فولاد ضد زنگ ساخته شده است تا نوشیدنی شما را برای مدت طولانی سرد نگه دارد. فیلتر کربن فعال آن کلر ، طعم بد و ذرات را از آب حذف می کند و به سادگی باید هر ۴۰ گالن – تقریباً دو ماه – تعویض شود.

 

بهترین فیلتر آب برای پیاده روی یا کمپینگ
یک گزینه هوشمندانه برای نوشیدن ایمن از منابع طبیعی آب

هنگامی که در بیابان هستید ، برای اطمینان از اینکه هیچ باکتری مضر وارد آب شما نمی شود ، به یک فیلتر آب قابل اعتماد احتیاج دارید و فیلتر آب Katadyn Vario یک انتخاب برتر است. فیلتر فشرده از ترکیبی از کربن فعال ، سرامیک و شیشه استفاده می کند تا باکتری ها ، تک یاخته ها ، کیست ها ، جلبک ها ، هاگ ها و رسوبات را از آب حذف کند و به کوهنوردان و مسافران اجازه می دهد تا با خیال راحت از منابع طبیعی آب بنوشند.

فیلتر Vario در حالت سریع حداکثر دو کوارت در دقیقه یا در حالت عمر طولانی تر آن یک کوارت در دقیقه تولید می کند و پایه آن را می توان مستقیماً به بطری های آب متصل کرد یا با یک شیلنگ خروجی برای پر کردن سیستم های هیدراتاسیون یا ظروف بزرگتر استفاده کرد. وزن کل واحد تنها ۱۵ اونس است که وزن آن را به اندازه کافی آسان می کند و هر کارتریج می تواند تا ۵۰۰ گالن آب را فیلتر کند.

بهترین فیلتر آب شیشه ای
گزینه ای شیک و شیک که می توانید به میز شام بیاورید

Hydros یک نام تجاری نسبتاً جدید در زمینه فیلتر آب است و احتمالاً یکی از معدودی است که یک فیلتر آب شیشه ای تولید می کند. Glass Slim Pitcher با استفاده از شیشه بوروسیلیکات عالی و شفاف ، سبک وزن ، بادوام و مناسب ماشین ظرفشویی است. آنقدر براق و شیک است که با افتخار می خواهید آن را روی میز شام بیاورید.

در مورد فیلتر ، Hydros آنها را از کربن صد در صد نارگیلی استفاده می کند که در یک محفظه پلاستیکی فاقد BPA قرار دارد. این نام تجاری همچنین یک برنامه بازیافت فیلتر را ارائه می دهد که در آن می توانید فیلترهای قدیمی و استفاده شده را که با مسئولیت پذیری از طریق TerraCycle بازیافت می شوند ، بازگردانید.

 

توجه کنید استفاده از کلمه تسویه آب ، استفاده ای اشتباه و کاملا غلط میباشد و باید از عبارت درست ” تصفیه آب ” در تیتر و نوشتار طرح های تبلیغاتی این صنف استفاده شود .

 

سفارش کارت ویزیت سلفون مات فوری ، مناسب ترین قیمت ، سریع ترین زمان چاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.