مشتریان گرامی لطفاً قبل از ثبت سفارش نکات زیر را ملاحظه فرمایید :
سایت چاپداران تابع قوانین وزارت ارشاد اسلامی است .
سفارشاتی که شامل ممنوعیت چاپی از نظر وزارت ارشاد هستند (مانند تصاویر بانوان (اندام یا چهره) ، طرح های ورق بازی ( پاسور) ، عکس پول ، نصب و فروش ماهواره و … ) امکان ثبت سفارش آنها در چاپداران نمی باشد و چنانچه پس از آپلود و واریز وجه ، کارشناسان سایت متوجه این تخلف شوند ، سفارش حذف خواهد شد و وجه آن عودت خواهد داده شد .
پس لطفاً در هنگام ثبت سفارش به این موارد دقت فرمایید .
سفارشاتی که برای چاپ آن ها نیاز به ارائه مجوز چاپ می باشد ( مانند آرم شرکت های دولتی و خصوصی ، انواع برچسب های تمام انگلیسی ، مواد دارویی و شیمیایی ، برچسب مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی و بهداشتی و … ) لطفاً قبل از ثبت سفارش با کارشناسان چاپداران تماس بگیرید و مسئله را با آن ها در میان بگذارید تا برای دریافت مجوز و سایر اقدامات لازم با شما همکاری کنند ، در غیر اینصورت سفارش بصورت اتوماتیک حذف و وجه آن عودت خواهد داده شد .
سفارشاتی که فایل طراحی آن ها توسط سفارش دهنده در سایت آپلود میشود ، باید مطابق استاندارد های چاپ ( مطابق راهنمای چاپ از نظر رنگ و سایز طرح ) باشد ، در صورت مغایرت با آن ( مانند عدم رعایت حاشیه امن برش از طرفین ، عدم رعایت سیستم رنگ CMYK و … ) مسئولیت آن به عهده شخص سفارش دهنده می باشد .
سفارشاتی که نیاز به طراحی توسط چاپداران دارد ، پس از ارسال طرح به سفارش دهنده و تایید مشتری از نظر گرافیکی و املایی ، وارد پروسه چاپ میشود و بعد از آن به هیچ عنوان امکان تغییر در متن یا طرح نمی باشد و هرگونه ایراد و اشکال در آن به عهده سفارش دهنده می باشد ، لذا در هنگام دریافت طرح مورد نظر از طریق شبکه های اجتماعی (تلگرام یا واتساپ) آن را به دقت ملاحظه و چک بفرمایید . (ضمناً سفارشاتی که طراحی آن توسط چاپداران انجام میگیرد ، فایل طراحی آن در اختیار مشتری قرار نمیگیرد و فقط عکس باکیفیت و اصطلاحاً لایه بسته آن برای مشتری ارسال می گردد )